Új hozzászólás Aktív témák

  • Bennyboy

    őstag

    válasz _ocsisajt #1313 üzenetére

    Nálam bugosabb mint volt. Nem tudom, h ez az új rendszernek köszönhető amit most raktam fel de ez a játék többet fagy nálam mint bármi ebben az évben és most nem túlzok.
    Alapból van a DXGI ERROR DEVICE HUNG hibaüzenet amire már csak azt nem próbáltam ki, h fokhagymát teszek a hónom alá és úgy játszom. Aztán van az amikor a hang megy a kép megáll és még a feladatkezelőt sem lehet megnyitni, csak reset segít. A játék mentési rendszere egy fos. Nem a teleport pontokat nézi hanem vmi mást. szóval minden egyes fagyás után kezdhetem újra az adott szakaszt. Ezen kívül még sorolhatnám a bugokat ami nem is zavarna ha nem fagyna szarrá a gépem tőle. Jó lett volna végre kicsit arpg-zni de ez a játék elvette a kedvemet. A dxgi error-ra több hónapja nem sikerült reagálniuk a fejlesztőknek a saját forumjukon. Elengedem ezt a játékot és ezután kétszer is meggondolom miért adok ki pénzt. Ez egy szar munka lett ami sajnálatos mert a gameplay fun lenne ha nem lenne dugig buggal. :(( Azért sem hiszem, h a rendszerem miatt fagy ennyit mert minden eredeti és friss. Apex hiba nélkül fut.

    ELADÓ D3 ROS CE 15k

Új hozzászólás Aktív témák