Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peterr85

    tag

    Sziasztok,

    8560w, centrino 6300: win 10-et telepítettem, látszólag minden rendben. Később gondoltam játszom 1-et. Dota 2 indít, meglepetten tapasztaltam hogy 1 nagy laggparádé az egész (100-300 ping), de akkor a legdurvább, ha több játékos van a képernyőn. Utánaolvastam, centrino 6300-hoz nincs hivatalos win 10 driver. Feltettem 1 wifi optimizert, autoconfig és background scan kikapcs. A helyzet határozottan javult, de továbbra sem tökéletes. google.com-ot pingelve átlag 7 ms a válaszidő, de kb. percenként beugrik 1-1 250 ms-os érték is. Mivel a routerem sem mai gyerek (54MBPS, g-s TP link), ezért vettem egy n-es, 300 MBPS TP linket (bár hozzáteszem, hogy a régi routerrel se az asszony 6 éves Dell vostro-ján, se az én régi T500-amon nem tapasztaltam ilyen problémát). Kicseréltem a routert, a helyzet nem változott. Végső elkeseredésemben legyalultam az ssd-t, telepítettem 1 win 8.1-et. Intel PROSet / Wireless driver + software telepít, ééééééééés láss csodát, a helyzet VÁLTOZATLAN :W Kifogytam az ötletekből. Találkozott már valaki hasonlóval? Már azon gondolkodom, hogy kukázom a wifi kártyát és veszek egy másikat...

Új hozzászólás Aktív témák