Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BerlinBoy632

    csendes tag

    H all!

    Kb 2 hete vettünk egy routert, tp-link wr741nd-t..Máig semmi gond nem volt vele-vagyis volt-de nem ennyire,ma aztán végleg meghalt..

    Netezek,kattingatok,egyszercsak nem jön be az oldal.Várok,várok,nyitok új ablakot,nézek mást,hátha csak az oldal nem jó,tölt,tölt,semmi,ránézek a kapcsolatra(laptopon vagyok),kiírja,korlátozott hozzáférés,aztán meg csatlakoztatva,viszont fentre meg,hogy nincs internetkapcsolat.Lecsatlakozok,aztán fel.Csak hát b*szik felenegdni.Kiírja,hogy kapcsolódás a "név" kiszolgálóhoz,aztán eltűnik, és mindeféle próbálkozás/várakozás nélkül feldobja,hogy a windows nem tudott kapcsolódni a "név"-hez.Ha meg rányomok,hogy probléma keresése,kidobja,h talán húzzam ki a router kábelét aztán indítsam újra.Húzogathatom én vele órákig,attól nem fog megjavulni.Le kell kapcsolni a routert,aztán vissza.Oké nem zavar,ha mondjuk hetente 2-3xcsinálja.De AZ,hogy ma 15 perc alatt ÖTSZÖR, reggel meg mihelyst felmentem, 10mp múlva le is dobott, az már vicc kategória.Aztán fogtam és átkötöttem,úgyhogy most a modemről jön a cucc.Nincs baj,tehát tuti,hogy a router a hibás.Azért is,mert ez már egy másik router,az előzőt elvitte a villám,az soha nem csinált ilyet.T-s adsl net van.

    De mi a baja?Mert ránézésre semmi,látom,hogy ott van a kapcsolat,jel max,csak aztán rányomok és mégse enged vissza.Mintha random mód ledobna a netről és kizárna.

    (copy-paste másik topicból,kicsit átfogalmazva,plusz infók,mert órák óta nem jött válasz és fontos lenne. )

Új hozzászólás Aktív témák