Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ToMmY_hun

    senior tag

    Sziasztok4

    Bár nem egészen a ehhez a témához kapcsolódik a kérdésem, szeretném itt feltenni ugyanis nem találtam ennél alkalmasabb topicot.

    Szeretnénk a haverommal a Hamachi program segítségével LAN körülményeket szimulálva játszani, azonban a program működése enyhén szólva megbízhatatlan. A telepítés után egy alkalommal sikerült játszanunk, azoban azt követően egyszerűen nem látta az általam host-olt szervert a hvaer gépe. További érdekesség az, hogy míg ő tud engem pingelni Hamachin keresztül én nem tudom őt. Connection timed out hibaüzenetet kapok, ha ezzel próbálkozom.
    Tudnátok esetleg segíteni, hogy mi lehet a probléma forrás? Esetleg egy másik hasonló programot ajánlani, ami működik is megfelelően?

    A hálózatom úgy néz ki itthon, hogy van egy külön modem, egy WiFi-s Router és ahhoz csatlakozok a laptoppal. Sejtésem szerint nem lehet probléma a router beállításaival, mert elsőre minden tökéletesen működött, majd a következő alkalommal már egyszerűen nem. Kérem, ha valaki tudja mi lehet a gond, segítsen.

    Előre is köszönöm!

    C programmers never die, they are just cast into void.

Új hozzászólás Aktív témák