Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz Gubek-Einste #46646 üzenetére

    Most még ez az említett router megy, de pár napon belül új UPC wifi-s routert hoznak, nem tudom milyet adnak optikához. A ház kb 120 nm és a fő adó rputer az egyik végen, a másik gép amihez kell a net a másik vgéén van a háznak. 3 szoba, pár fal van közte. Most a TP-LINK WR340GD adja a jelet és egy régi PCI kártya van a másik gépben egy külső vezetékkel ablakpárkányba rakott kb 10 cm-es antennával, de a kártya régi és állandóan driver hibák vannak mert már nem támogatja semmi. E helyett kellene valami ami erősebben veszi a jelet, stabilan. Arra gondoltam valami régi router ami tud ilyet az jó lenne. Milyen funkció kell ehhez?
    Mérést nem tudok mert még nem vagyok ott, jövő héten megyek, és teljesen más lesz a jel erősség az új UPC routerrel valószínűleg mint a jelenlegi TP-LINK-el, azt nem tudom milyen irányba megy el. Most aránylag stabil és jó a jel, ilyen gond nem volt. Max ha az UPC-s router gyenge lesz ugyanúgy utána rakhatom a mostani 340GD-t és mehet tovább, de akkor is kell valami a gépbe vevőként, a régi kártyát kukázni kell mert win10-re lesz frissítve a gép és nagy eséllyel nem fog menni a dolog.

    ( nem tudom mi az hogy cfw-vel használni)

Új hozzászólás Aktív témák