Új hozzászólás Aktív témák

  • krealon

    Topikgazda

    válasz ZaJanga #44322 üzenetére

    "Adott egy Technicolor TC7200.20 modem+wifi router amit a PR hozott.
    A WiFi ebben az eszközben 300 Mbps.
    Van egy TP link TL-WDR3600 600 Mbps routerem és erről szeretném megosztani a wifit.
    A Technicolorban letiltottam a wifit és az egyes LAN portból átvittem a TP link WAN portjába.
    Működik is DE!
    Amikor letöltök PC-n (kábelen) akkor a wifi gyakorlatilag meghal. Vagy teljesen megáll a wifin a kommunikáció vagy csak nagyon hosszú idő után tölt be pl. weboldalt akár tablet akár telefon vagy Noti.
    Próbáltam úgy is hogy LAN - LAN kapcsolat és újra indítottam mindkét eszközt, de ua. az eredmény.
    "

    A problema itt leginkabb offtopik, hiszen csak a routereket kene jol beallitani, a Wifi-hez csak erintolegesen van koze.

    AP / switch modban hasznalva a masodik eszkozt, az osszes halozatra csatlakozo gep elerheti a tobbit.

    Ha LAN-WAN ("sorba") kotott jelenleg a 2 router, akkor igy lehet oket AP / switch modba atalliatni.

    Tovabbi segitseg router beallitasi ugyekben: Router gondok topik

    (#44324) adamlukacs
    "Ugye itt gyakran az Asus N12 D1-et ajánljátok, mint repeatert, mert gyárilag tudja a firmware-e, és erősebb jelvételre/adásra képes, mint egy konnektoros repeater.
    Kérdésem az lenne, hogy erre a funkcióra nem elegendő egy N12 Plus? Ahogy látom, csak a cserélhető antennában különbözik a kettő, de mivel szeretném ezt a dolgot most már minél olcsóbban megúszni (mivel a 12ezer forintba kerülő router csere nem segített teljes mértékben....), ezért ez az 1500 Ft is számítana! Vagy van valami indok, hogy mindenképp a D1-et válasszam?
    "

    A D1-es verzioban mas (BroadCom) chipset van, ami
    - stabilabb,
    - letezik hozza kozossegi fejleszesu firmware, ami nagyon jol jon, ha a gyari tamogatas megszunik,
    - kevesebb problema van vele mint az RT-N12 Plus verzioval.
    Velemenyem szerint, ezek megerik az arkulonbseget.

Új hozzászólás Aktív témák