Aktív témák

  • Winner_hun

    félisten

    Felkelel, ájjájj, itt valami nem jó, elaludtam a nyakam:O Ez volt kb fél órája. Most már rendben van szerencsére. Azért nem jó dolog, ha fáj az ember nyaka, pláne, ha napokig. Úgy vezetni az valami katasztrófa. Pláne, ha az ember alig tudja a fejét balra fordítani. De megoldható;] Csak nem biztos, hogy a legbiztonságosabb:B

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    Megszereztem Subb Bass Monster első két albumát. Retro rulz;] Jó szövege van, az biztos. Sőt, a harmadik albuma is tetszik. Remélem lesz negyedik is:) Csak ne legyen akkora kihagyás a harmadik és a negyedik között mint amekkora volt a második és a harmadik között. Az azért egy kicsit sok(k) volt. Megvolt az oka, az tény, de akkor is.

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    Létrehoztam az iWiW-en és a myVIP-en egy egy felhasználót Prohardver névvel. Jelöljön be mindenki, akinek van:R:D

    [Szerkesztve]

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    Kicsit fájdalmas volt a mai nap. Indulok haza edzésről, bringára fel, tekernék és a kopott fogaskerekeknek plusz a megnyúlt láncnak köszönhetően, amikor meg akartam taposni a pedált rázakkantam az ülésre, amit a golyóim nem igen díjaztak. Azért nem kéne máris keresztapát csinálni magamból:U Asszem óvatosabban kell tekerni ezután...

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    Szarul vagyok. Köhögök, akkor fáj a nyelőcsövem meg egy kicsit nyom a tüdőm. Lehet hétvégén megfázram egy kicsit, mást nem tok elképzelni:F Nem bagzok, azt rühellem

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    válasz Winner_hun #20 üzenetére

    Neszenekem, újra PH! kedvence lettem:D Fura volt a PH! kedvence után újra addiktnak lenni, aztán most megint ez a ''széles rang'':D Majd megszokom. Most lépek aludni, meg kéne már gyógyulni:U Egész tanévben nem voltam beteg. Erre most megkaptam egy kis torokfájást. Bezzeg a tavalyi tanév. Grrrrbrrrr na az volt a durva. Év elején betegséggel kezdtem, meg sokat voltam utána beteg....
    De ez már nem érdekel, ''régen'' volt, örülök, hogy idén nem voltam beteg. Nem is szeretek beteg lenni. Najó, suliba akkor nem kell menni, szóval van előnye is:P

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    Úgy néz ki, kezdek meggyógyulni. Remélem péntekre nem lesz már semmi bajom, mehetek fogorvoshoz, addigra meg jó lenne, ha nem lenne semmi bajom.

    Ezt régen denagyon szerettem, most meglett, gyorsan le is írtam;] [link]

    :C:R Az elsőt kerestem, az nagyon nagy:D A többit nem hallottam, de meghallgatom.

    - Igen
    - Halló, hallo
    - Igen
    - Gyorsreagálású erők?
    - Aha
    - Itt napraforgó beszélű
    - Itt meg pongyola pitypang
    - Riadó! Riadó! Riadó!
    - Más egyéb?
    - Mondom riadó! Riadó! A parancskódok: 29 45 J6 H9
    - A nénikédet H9et
    - Kivel beszélek?
    - Velem
    - Ide figyeljen, ez nem vicc, riadó van, azért telefonálok, mert a telex nem műxödik.
    - Ott se? Höhö hát pedig én csak itt kapcsoltam ki, mert ki nem állhatom a hangját.
    - Mi a maga beosztása? Melyik gyorsreagálású alegységhez tartozik?
    - öh...
    - Halló, miért nem válaszol?!
    - Sok volt a kérdés így egyszerre.
    - Maga hivatásos?
    - Nem, lokátoros.
    - Ne szórakozzon, harci helyzet van. Maguk a Gepárd Gyorsreagálású egység?
    - Egy pillanat. Pityu, Pityu gyere má', mink vagyunk mi a a gepárd gyorsizé, vagy mi? Asszongya a Pityu, mink vagyunk
    - Ki az egységparancsnok?
    - Hol?
    - Hát ott. Adja ide azonnal
    - Aaaszem nincs itt. Próbálja meg olyan fél óra múlva.
    - Értse már meg ember, háborús veszély van!
    - Hagyok neki üzenetet, jó?
    - Ez nem igaz. Ide figyeljen, maga barom...
    - Asszem rossz a vonal, tárcsázzon újra, jó?
    - Le ne tegye, mert főbe lövöm.
    - Nyug, nyugi, nyugiii
    - Riadóztassa az állományt.
    - Már mindenkit?
    - Ne kérdezzen, jegyezze fel! Harci riadó, T fokozat. Parancskódok: J6 H9 29 45. Feljegyezte?
    - Tollal vagy ceruzával?
    - Uram Istenem!!! Nézze meg a kódokat a kódolási könyvtárban.
    - Ma nincs nyitva a könyvtár, hát..
    - Nem érdekel, telephelyet is riadóztassa.
    - Mi a számuk?
    - Hát kérdezze meg a különleges tudakozót.
    - A kurva életbe, köszi, tényleg.
    - Neeeee!!! Várjon már, csak vicceltem, kínomban.
    - Jaa. HA-HA-HA-HA
    - Figyeljen, mondom a felvonulási koordinátákat
    - Egy pillanat, pillanta, csak megfordítom itt a kolbászt.
    - Tyűűű, édes jó Istenem, hát szétlövöm ezt a barmot!
    - Igen igaza van, majdnem odaégett.
    - Felvonulási koordináták: K8 49 M0 12
    - Ezt is írjam?
    - Fejezze be. Mennyire van feltöltve az állomány?
    - Hát nagyon, úgy fel van töltve, hogy szinte el sülünk
    - Kuss, pofádat befogod. Mennyi idő kell a felvonuláshoz?
    - Hát ha most mondjuk elindulnánk, má' ha elindulnánk, akkor olyan 6-8 óra. De ha sietünk, akkor 9
    - Hogy hogy elindulnánk? Hát azonnal riadóztasson.
    - Én?
    - Maga, per' maga. Nyissa ki a fegyverszobát
    - Há' ha volna kulcsom.
    - Kinek van kulcsa?
    - Az őrnagy úrnak, de ő most nincs elérhetőségben.
    - Másnak nincs?
    - De, azt hiszem a takarítő nőnek, de ő egy emelettel lejjebb van. Oda kapcsoljam?
    - Ne kapcsoljon, intézkedjen!
    - Jó
    - Siessen, siessen ember, mert egy ország sorsa múlik magán.
    - Olyan fontos nekünk az a Koszovó?
    - Te jó ember hát minket ért támadás
    - Magukat?
    - Nem!! Magyarországot. Hazánkat, az édes anyaföldet
    - Ú, te jószagú, várjon már egy percet, biztosan agyon vág, de lesz ami lesz én mégis fölébresztem az őrnagyurat

    :C

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    Ehhh, valahol elkaptam vmi vírust úgy néz ki. Valószínűleg egy hete, mikor havernál voltam, mert egyik tesója mondta, hogy Ő is szarul van. Khögök, megmértem a lázam, az keményen 37,0 szal vmi lappang bennem. Orrim fikaszintjelzője mindig fullon van, ha fújom még rosszabb:O Nem tudom,kivel volt már ilyen, de ha kifujom az orrom akkor utána mintha mégjobban eldugulna és marad a szájlégzés. Grrr inkább szipogok fél órát és ürítek fél óránként, ha már az ölembe lóg:D:P
    Felraktam tegnap a vista beta 2-t, végre van hozzá hangdriver is, egyenlőre megy, megvan hozzá minden. Tetszik így elsőre.

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    Kzedk mgeyggóygunli úgy néz ki, már cask kákrogok. Ez a hsz leeht kcisit ovalhsatahtalnnak tkűik, pdieg ez aplaán ítram:


    Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szimát melyin serenrodbn
    vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslõ és
    az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek. A tböbi bteű lheet tljees
    össze-vabisszásagn, mgiés porbléma nlkéül oalvsahtó a szveög.
    Eennk oka, hogy nem ovalusnk el mniedn bteűt mgaát, hneam a szót eszgébéen.


    Nem eszgyreű egy ielyn hsz-t mgenríni.

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    És még mindig nem gyógyultam meg teljesen. Köhögök még mindig. Grrr. Jó gyakran írok ide is, de hát ha nincs semmi különös dolog:F Pihenek, lassan el kéne kezdeni tanulni érettségire:U 26-27-én lesz. Matek 3-as. Többiből szóbelivel remélem nem rontok. Vagy hozom az eddig elért szintet, vagy inkább javítok. Javítani szerenék:) Remélem össze is fog jönni.

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    El akartam kezdeni tanulni, mert jövő7 elején szóbeli érettségi és még kb semmit se tanultam, csak kisérettségire. Erre meg nem találom a tételeimet. Szóval most nekiállok rendet rakni, mert kezd kaotikus állapot lenni az íróasztalom körül:DDD Lassan már nekem is átláthatatlan, hogy mi van:P A szoba átrendezés előtt ez még nagyjából rendnek volt mondható: [link]:D
    Amúgymeg jól vagyok, jó idő van, ennek ellenére bent vagyok:((( Nembaj, érettségi után melózni fogok, szerencsére nem kell messze mennem, csak ki, mert itthon van műhely:P Szóval nyári munka elintézve:R És nem is vagyok időhöz kötve, amikor akarok.
    Amúgymeg esténként Unreal Tournament 2004-ezek, jó ötlet volt eme topik: [link] Akinek van kedve, jöjjön nyugodtan;)

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    A mai nap mondhatom jól kezdődött:F Tegnap felhívtam töritanárom, hogy ma bent lesz-e, mert nincs meg egy tételem. Mondta, hogy 9-től 13-ig bent lesz. Jó, akkor telót beállítottam 8-ra. Nyekergett is, lelőttem, azzal a lendülettel vissza is aludtam. Felkeltem 9-27-kor, a vonat meg 9-38-kor indult, 7 percre lakok az állomástól. Felkeltem, gatyát felkaptam, klotyó, tételeket összeírni, hogy mi van meg, mert egy hiányzott. Szerencsére sorszámozva vannak, szóval 1 perc alatt összeírtam, hogy mik vannak meg. 9-32-kor indultam otthonról, 35-kor már az állomáson voltam. Szerencsésen elértem a vonatot, sőt még várni is kellett rá. Mostmár megvan az összes töri tételem, mostmár csak el kéne kezdeni tanulni érettségire, mert eddig ezt nem tettem. Majd ma talán nekikezdek:F:D

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    Szóbeli érettségi vége, elbasztam:O leszarom;]
    Holnap majd megtom az eredményeket is, megvan mindegyik, amiből szóbeliztem, de itt még nincs vége...

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    válasz Winner_hun #63 üzenetére

    ...
    matek: 3
    töri: 3
    info: 4
    angol: 4
    magyar: októberben coming soon...

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    Tegnapelőtt, mikor mentem be a suliba, a bal térdem kegyetlenül megfájdult, alig bírtam ráállni a lábamra, sántítottam. Tegnap is. Megyek, egyszer csak belenyilal, alig tudok ráálni. Mára úgy néz ki, szerencsére elmúlt. Ilyen fájdalmam még nem volt. Foglamam sincs, hogy mitől volt, remélem nem fog visszatérni, csak vmi ideiglenes gubanc volt bennem és kész.
    Denevérfarmomat szeretném bővíteni: [link] remélem találok minél előbb. Ha valaki esetleg tudna egy ilyen hűtőt, ne felejtsen el szólni:P
    Remélem mostmár hamarosan kész lesz a kocsi, lakatosnál van, vizsgára fog menni. Nekem meg el kéne mennem ide-oda, ahhoz meg kéne a kocsi.

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    Tegnap és ma padlót lakkoztam. Elkezdtem újra dolgozni egy kis döglés után. Hiányzott:) Szeretek dolgozni, bármilyen hülyén is hangzik:B Most azt hiszem 2 hét meló, utána meg haverokkal go Balaton egy hétre. Nem is tudom hány éve nem nyaraltam:F Bár annyira talán nem is hiányzott, de ez most remélem jó lesz, csak legyen az idő is jó:U

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    Windows Vista 64 bitről visszatértem XP SP2-re, mert túlságosan is le voltam korlátozva:( Felrakom a Windows Live Messengert, nézem, egy partnerem sincs. Hűha mondom itt valami nem stimmel. Leszedtem, felraktam a 7.5-ös MSN-t, azzal már megjelentek a partnereim. Vissza a WLM-et és már ott is megvannak. Viszont a csoporta bontások nincsenek.
    Hmm most jutott eszembe valami, mindjárt meg is nézem. Leszedem WLM-et, felrakom 7.5-öt a plussal együtt, hátha úgy visszakapom a csoportra bontásomat is.
    mod: hmmm 3 perc alatt meg is voltam, visszakaptam a partnereimet. Nem értem én ezt

    [Szerkesztve]

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    válasz Winner_hun #67 üzenetére

    Báhhh, egyenlőre nem lesz Balaton, foglalt a nyaraló. Ez van, elvileg augusztusban megyünk. Meg lehet megyünk egy másik haverhoz, csak az Gárdonyban lesz. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz belőle:)

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    Már megint meg vagyok fázva. Hogy hol mikor hogyan sikerült, az nem tom. Bár már valamennyire lábalok kifele, tegnap szörnyű volt, legalább egy zacsi zsepit elhasználtam. Valószínűleg este fázhattam meg. Nem jó ez így:( Na mind1, majd meggyógyulok:) Amúgy ma küszöböket csináltam, még a lakkozás hátra van.
    Kíváncsi vagyok meddig lesz ilyen király idő, remélem marad a meleg:B

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    Hosszas gondolkodás után meg egy kis rásegítéssel:D úgy döntöttem elmegyek a Ph-s táborba.

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    Nem tudom, hogy mi van velem, de még mindig meg vagyok fázva vagy már megint:F De hogy ilyen időben hogy vagyok ilyenre képes, azt nem tudom, Na mind1, majd elmúlik:) Ha minden jól megy a héten végre kész lesz a kocsi a lakatosnál aztán mehet a szerelőhöz, hogy vigye vizsgáztatni. Nagyon jó lenne már, ha meg lenne. Tegnap (vagyis tegnap előtt) vettünk sátrat meg hálózsákot, szóval táborra lesz. Viszont így, hogy vettünk, tervbe van véve egy hétvégi kiruccanás családdal, csak legyen meg a kocsi, aztán go valószínűleg Velencei tóra. Majd kiderül, remélem lesz is belőle valami.

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    3 napja felálítottuk a sátrat, amit vettünk. Szerintem baromi nagy, legalább is kívülről. Kint is aludtam kétszer, ma meg lebontottuk (illetve tegnap:) ) Viszont rossz helyre tettük, aminek köszönhetően fél 8-kor már fent is voltam (fél3 után feküdtem le) mert meleg volt a sátorban, rossz helyre raktuk, nem fa alá. De fa alá meg nagyon nem volt ajánlatos rakni, mert ott hepe-hupás a talaj és hááát azon aludni:U

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    Korán keltem, fuvaroznom kellett. Hazajövök, villanyszerelés, mert valami rég aluvezeték eltört vagy mi történt vele és ki kellett cserélni, mert 3 fázisból ha hiányzik a gépek nem sűrűn működnek. Régi végére rá az új kábelt, lehet kicibálni a falból. 8 és fél méter kábel, hajrá. Majdnem kijött, volt még kb 30 centi, elszakadt. De baromi jó volt, tökön vágtam magam, az alszakadt kábelek meg jól képennyomtak. Grrrr. Jó, akkor a régi kábelt húzzuk ki és majd valami befűzőakármivel rakjuk be az újat. Fater nem bírta húzni, úgy bent volt, mentem én is húzni. Kamrában, polc felett volt kezem, tépjük, nem jön, fater pakol ide-oda, hogy el lehessen férni. Nekiesünk még egyszer, nem jön, nem jön, egyszer csak megindul, mintha addig fogták volna a kábelt most meg elengedték volna. Na itt jött a második csapás, bal kezem az egyik polt élébe úgy bevágtam, azt hittem eltörött, de szerencsére nem.
    Most ettem meg egy negyed dinnyét, finom volt. :)

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    Aludtam kb 2 órát, felkelek, valalmi kegyetlenül vinnyok. Még jó, hogy a sréhen szemben levő szomszédunk kocsmájának a riasztója. Kegyetlen volt, itt zenebonált vagy 10 percig. Grrrr. Fél 7kor kelés, megyek is vissza aludni.
    Remélem többet nem fog megszólalni. Volt már rá példa, hogy addig szórakoztak a riasztóval, amíg ki nem pakolták a kocsmát. :(( Valahogy aludhatnékom van. Vagy nem is tudom, most a két óra alvás után nem is vagyok annyira fáradt, mint néha 5-6 óra alvás után. Vagy csak többet kéne fent lennem? Na megyek, húzom még a lóbört egy kicsit.
    Jaigen, a kinti levegő igen kellemes, hideg van kint:)

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    válasz Winner_hun #74 üzenetére

    Szerencséra ''csak'' negyed nyolckor kellett kelnem:R
    Most értem haza. Először egy cégnél voltunk egy falvédőt meg egy polcot felrakni, nem tartott sokáig. Utána elmentük egy ismerős ismerősének segíteni, mert költöznek vagy mit csinálnak:F és pár cuccot elhoztunk. Úgy volt, hogy egy szekrény meg egy hűtő. Napersze. 3 szekrény, egy íróasztal, le az első emeletről. Még szerencse, hogy csak az elsőrl. Kocsi jól meg lett pakolva, fater mondta, hogy 1-re itthon leszünk. Negyed kettőkor indultunk haza Bp-ről, majd Dunakeszi volt a cél, ami szomszéd város és ott kellett lepakolni. A másfélórás felpakolás után fél óra alatt lepakoltunk mindent, nagyon lógott az eső lába. Jövünk haza, a Shell kútnál vizes volt minden. Szóval szerencsénk volt, hogy nem kapott el, nagyon a szélén voltunk. Itthon minden tiszta víz, de legalább friss a levegő.
    Most megyek fürödni, kajálni, aztán elkezdek összepakolni a holnap kezdődő táborra. Csak az a baj, hogy elég vacak időt mondanak, nem kéne, hogy essen. Pláne nem szombaton, remélem nem is fog.

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    A Prohardveres tábor nagyon jó volt, kár, hogy tavaly nem voltam. mindenesetre egy rövid élménybeszámoló:

    Első nap jó idő, be a vízbe, MárK temetése. Befeküdt a vízbe, temessük be. Parton voltunk, másfél méter magas partszakasz, alsó fele lazább sóderes rész. Onnan kapartam kifele a sódert. Egy idő után már bizseregtek az ujjaim, mondom nekem kell valamilyen kaparóeszköz. Felálltam, nézem, pont ott volt a parton egy üveg. Felkaptam, azzal vakartam ki a sódert. Aztán jött a probléma, egy idő után a felső partszakasz nem tolerálta, hogy eltávolítottuk az alsó felét, így ránk omlott a part. Na ott majd beszartam, azt hittem, hogy eltörött a lában, hirtelen annyira fájt. Térdeim lehorzsolódtak. Eme incidens után alig tudtam járni, be is dagadt a lábam elég rendesen, de pár nap múlva szerencsére elmúlt a dagadás, és a fájás, bár ha sikerül oly szerencsétlenül lépnem, akkor néha még megfájdul. Este volt sülthús, finom volt.

    Első nap (nekem már a második, nulladik nap rulz):) felálítottuk az álcahálót. Nem volt egyszerű, de meglett:) Amíg felállítottuk viszonylag jó idő volt, aztán elromlott az idő, nem is volt utána napsütés, csak az utolsó napon, akkor is csak reggel, de erről később. Este hátőőő izé úgy bebasztam mint még soha. Evvan:) Képek majd itt: [link] lesznek láthatóak, amit arról az állapotomról elmentettek a jövő számára.
    Lehet kicsit sokat ittam, ment a jager körbe (2 liter) majd egy-két korty whiskey aztán ami odatett az a házipálesz volt. Volt egy rövidzárlatom, pár dolog kimaradt, az biztos. Felkeltem, indulnék sátorba, csakhát azt se tudtam merre van. pont azzal a hellyel szemben ültem, amire gondoltam, így a másik irányba indultam volna el. Helyreigazítottak, betaláltam, bevágtam a szunyát.
    Ugyan ezen a napon volt lecso is csinálva, finom volt, legalább is nekem ízlett.
    Amúgy ez a nap nagyon durva volt. A tavat használtuk hűtőnek. Volt egy zsák, de az kicsinek bizonyult, így beraktunk egy szákot (vagy minek hívják) Csakhogy volt vele egy kis probléma, még pedig a következő. Kb 30 dobozos sört meg egy csomó töményet tettünk bele. Pezsgőt, garronét, whiskey-t meg még ezt azt Estefelé bement érte Feedoo és amikor megpróbálta kihúzni, az igen nagyon vékonynak nevezhető akármin, ami duplán volt (de akor is vékony volt) az elszakadt. Szóval bent maradt a tóban kb 20k Ft-nyi pia. Nem sikerült kihalászni így az ott maradt hűsölni.


    Harmadik nap (hivatalosan a második) felkelek, kicsit fáj a fejem, gonodolom az előző napi alkoholtúltengés miatt. Nem zavart, egy óra mulva már nem fájt. Mikor kijöttem a sátorból, Vlad akkro kérdezte meg, hogy ''mivan Vukk?'' Na amíg ez nekem leesett, hogy mire célzott, az nem kis idő volt. Reggel ilyen komoly kérdéssel enegem megtalálni háát nem is tudom. Délelőtt csevej, délután úgy döntöttem el kéne menni fáért, hogy este lehessen tüzelni így el is mentünk fáért. Két fát kivágtunk tőből, az egyik sajnos még élő fa volt, de csak későn vettük észre, túl nagy volt a dzsungel. MárK odább ment és hatalmas falelőhelyet talált. Ez kivágott tölgygallyakból állt. Gyors telefon, kéne még ember, hogy ne kelljen mégegyszer visszamennünk. Jöttek is négyen, mindenki vitt legalább egy nagyobb gallyat. Este jó tüzet lehetett belőle rakni, csak a szél ne fújt volna olyan hevesen és változékonyan, mert egy idő után azért már nem esett jól a szembe kerülő füst. Eznap éjjel MárK igen keményen berúgott. pussy-cat elvitte hánytatni, majd kellett valami mentem segíteni majd ottmaradtam, később egyedül MárK-kal. Kicsit baromira be volt rúgva, dehát ez van. Én majd szétfagytam, mert mondta, hogy fázik így gondolkodás nélkül odaadtam neki a pulcsim. Kb 3/4 óra alatt eljutottunk addig, elmenjen aludni. Ő ledőlt, én még kimentem egy kicsit. Rájöttem, hogy hideg van, polifoamot és hálózsákot kivittem, berekartam a székbe és úgy hallgattam SAMY sztoriait. 3-kor sikerült is lefeküdni...


    Eljött a paintball napja. 7-kor kelés. Hogy mikor értünk oda, azt nem tudom, de nem is ez a lényeg most, hanem az, hogy nagyon-nagyon jó volt. Igaz, hogy végig kikaptunk a legutolsó csatát kivéve, de nem baj, nem ez a lényeg, hanem az egész feelingje. Annyi headshotot kaptam, hogy az már nagyon sok volt. Mintha a fejem vonzotta volna a golyókat, olyan pontosan kaptam középre. Grrrr. Jó sokáig játszottunk, megérte, kéne menni máskor is. Nekem személy szerint az épületharc az nem nagyon jött be, ellenben a ''dzsungelharccal''. Na annál jobb nincs, az biztos. Aki nem próbálta ki annak csak ajánlani tudom, kor és nem független ez a játék:) Csak gyakra valószínűleg túl drága lenne (vagyis nekem) Este volt babgulyás, finom volt az is, még másnap reggel is ettünk belőle, annyi volt. Sajnos még ki is kellett önteni valamennyit, mert sikerült többet csinálni, ugyan úgy, mint a lecsóval fordult ez elő. De legalább senki sem éhezett. Vlad azt mondta jövőre is ott kell lennem. Nem csodálom, elláttal sörrel, bagóval meg tűzzel, csak punnyadnia kellett:)


    Utolsó nap, eljött a pakolás ideje. Ma volt a legnagyobb szél, az biztos. A sátramat alig bírtuk összehajtogatni, többünknek igen nagy kihívás volt, de meglett. Majd szét kell még itthon kapni aztán normálisan elpakolni, mert az ott nem ment sajnos. Dehát ez van. 11 tájékán mindenki kész lett a pakolással, ki lettünk szállítva az állomásra. Fél kettőkor jött a vonat, fél négyre bent voltunk a keletiben. Fatert kihívtam, mert amikor indultunk a keletiből szerdán, akkor amikor a táskát vettem le a vonaton minden előjel nélkül szétszakadt a túrazsák egyik pántja. Új táska, majd vissza kell vinni, ez volt az első útja.


    ui:
    Néhány dolog kimaradt, azok röviden és tömören:
    Első nap valakiért ki kellett menni a főútra, hogy hol kell lekanyarodni, négyen kimentünk. MárK átment az út túloldalára és dobott egy sárgát. Odajött hozzá egy kis fekete kutya, majd később még egy kutya. Na utána sikeresen a tábor szerves tagjai lettek a többség ''bánatára''.
    Szinte végig rossz idő volt, vagyis lehetett volna jobb is. Nagyon sokat fújt a szél >90% és néhányszor esett is. Hideg volt nagyon sokat.
    Utolsó nap egyik sátrat csomagoljuk befele, szomszéd nyaralók tudni illik voltak ott még rajtunk kívül is, tudomásom szerint szerdán jöttek, amikor mi is mentünk és vasárnapig maradtak, mint ahogy mi átjöttek és megkérdezték, hogy nem láttunk-e valaki(ke)t este, mert eltűnt 2 db kék hűtőládájuk. Monduk, hogy nem. Igen fura fazonok voltak, minenesetre még valamit magyarázott az egyik aztán mondta, hogy megnéznék, hogy nincs-e nálunk, de nem sokat nézelődtek, belátták, hogy úgysincs igazuk, ez egy normális társaság. Amúgy valószínűleg tényleg járt(ak) itt valaki(k) mert a PH!-s táborban is lába kelt egy két dolognak (napernyő, cipő)
    Nem sokat aludtam bár érdekes módon valahogy nem is tudtam aludni. Nem tudom hogy miért. Általában 2 és 3 között feküdtem le és mindig, kivétel nélkül 7-kor keltem, plusz minusz negyed óra pedig ébresztőt nem is használtam.


    Szerintem még így is kihagytam néhány dolgot, de nem számít.
    Nagyon jó volt a társaság, jó volt megismerni az embereket. Jövőre lesz tábor, biztosan elmegyek oda is.

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    Azt hiszem egy kicsit elfáradtam a táborozásban:DDD
    Tegnap mentem edzésre, na a szokásos egy óra helyett voltam max 10 percet, aztán nyomás haza, mert ez így nem jó.
    Mai napra megbeszéltük haverral, hogy bemegyünk Bp-re, mert egeret akar venni. 10-08-as vonatot néztük ki. Telót beállítottam 9-re, fel is keltem, aztán azzal a lendülettel vissza is aludtam. Felkeltem 9-46-kor, mondom nyomulni kéne a vonathoz, 10-00-kor sikerült is odaérnem.
    Elbattyogtunk a boltba, még szép, hogy nem volt olyan egér, ami kellett volna haveromnak, mindegy, másikat vett helyette.
    Utána nyargalás át másik boltba, nem volt patronutántöltő, ami meg nekem kellett volna. Bolyongtunk még egy kicsit aztán uzsgyi haza.
    Na még ma is le vok eresztve, nem is volt kedvem edzésre menni, majd talán holnap.
    Viszont végre úgy néz ki, hogy kész lesz a kocsi. Kb nyár eleje óta csinálják. Egy szerencsénk van, hogy igen olcsón megúsztuk. Ma lesz festve (vagy már le is van, nem tudom) holnap meg délelőtt viszem a belevalót, aztán viszik műszakilag átnézni majd vizsgára.

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    Na megvolt a pótvizsga első fele magyarból. Jobb lett szerintem, mint amire számítottam, legalább is az irodalom része, mert több, mint egy oldalt írtam belőle:P A nyelvtan az könnyű volt, csak nem volt rá elég idő:( Remélem a holnapi szóbeli is ilyen könnyen fog menni, akkor királyság van:D Pffff aztán még pótérettségi grrr. Meglesz az is:)

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    válasz Winner_hun #78 üzenetére

    Jeah, megvan a pótvizsga, már csak a pótérettségi kell meg magyarból, holnap megyek jelentkezni. A sulimmal szembe van a Kéttannyelvű, oda fogok menni. A sulit (technikusképzőt) elkezdhetem, de ha megvágnak érettségin, akkor abba kell fejeznem. Remélem át fogok menni:)

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    Szombat hajnalban fél négykor keltem. Összepakolás, indulás előtt negyed órával még szép, hogy magához szólított a természet. Kész lettem a wc-zéssel, na indulás az állomásra. Útközben belerúgtam valamibe, egy eldobott zacskónak tűnt zaj alapján. Nem láttam, hogy mi volt az, baromi sötét volt és a közvilágítás sem fénylett oda, mert bokrok meg fák eltakarják azt a rész. Kiértem az állomásra, eszembe jutott, hogy rövidgatyát nem tettem be. - Igen, nem az utolsó pillanatban kellett volna bepakolni, tudom, előtte este akartam, de pont akkor kellett elmenni a kocsiért, végre kész lett (egész nyáron szerelőnél volt) 9-re értem haza a kocsival, utána még megbeszéltük, hogy mikor hova aztán mentem aludni. - Kb fél 11-re értem oda, Kökényesen voltunk. Tűzgyújtási tilalom volt aug. 1-től, nem sokan tartották be. Állítólag sátorozni sem lehet azon a területen. De lehetett;] Tűzhöz a környező erdődzsungelből szedtünk fát, csak nem sok volt, vagy nedves volt. A kaja, amit főztek egy kicsit keserű lett, odaégett a hagyma. Dehát az éhség nagy úr:) Loretto szülinapjára kapott egy PH!apucsot meg egy felhúzható, vízen úszó krokodilt:D Dorcsics névnapjára a Nyékládházán tartott esküvőről kapott egy kis képgyűjteményt, falra akasztható formátumban:D Az ajándékokat estie csinálta, jók lettek, mint mindig:)
    Este kicst hideg volt, de 2 pulcsiban meg egy télen használt gatyában azért túl lehetett élni. Kaptunk éjjelre szomszéd társaságot is, nyolcadikos osztályos találkozós piálós banda volt.
    Vasárnap reggel kajálás (már amennyi kaja volt, 2 szelet kenyér közé egy virsli, majd 2 szelet kenyér közé egy szelet szalámi) aztán Csepy-vel elmentünk megnézni a busz menetrendet. Érdekes volt, nem járnak ott valami sűrűn a buszok. vagy a 13:01-es vagy a 18-10-es busz volt, ami aznap délután ment. Később is volt, de az már nagyon későn. A 13:01-es busszal mentünk el (pussy_cat, Batman és én) a többiek maradtak. Kiértünk a buszmegállóba, nekik szerencséjükre fél 2-kor ment a buszuk BP-re. Én a vonatra (IC) megvettem előző nap a hellyegyet, a 15:55-ös vonatra. Nem gondoltam, hogy ennyire ritkán járnak a buszok:( Mindenesetre kint voltam az állomáson fél2-kor. 13:55-kor ment egy vonat, de mivel nekem az egyel későbbire volt hellyegyem így maradtam. Majd miután elment, mentem megnézni, hogy honnan fog indulni a vonatom és akkor láttam meg, hogy a hellyegyet a vonat indulása előtt 2 órával még vissza lehet váltatni. Szóval ha előbb megyek, valószínűleg elmeehettem volna az előző vonattal, de mindegy. 9-re hazaértem a vonattal. Jövök haza, ugyan azon a helyen, ahol szombat hajnalba, megint belerűgtam a zörgő valamitbe, mind két lábbal. Gondoltam megnézem már, hogy mégis mi lehet az, aminek zacskó hangja van és még mindig ott van. Hát egy sündisznó volt. Lehet, hogy én tapostam agyon szombat reggel?:Y Vagy ez most véletlen volt ott? Majd holnap reggel kiderül, suliba menet világos lesz, ha ott lesz még akkor az már nem él. Holnap suli. Broá:)
    Bár a suli is egy kicsit másként lesz, mint ahogy eddig volt, mert hétfőn és kedden délelőtt, a maradék három napon meg délután kell bemenni. (technikusképzőre megyek)

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    válasz Winner_hun #80 üzenetére

    Úgynézki, hogy szerencsére nem a sünt tiportam meg szombat reggel, legalább is ma már nem volt ott. Remélem nem rúgtam meg nagyon.
    Suli első napja megvolt, egész nap műhelyt takarítottunk. Volt egy kis por:P Megvan az órarend is, hétfőn meg kedden reggel 7-től du. 3-ig műhely. Szerdától péntekig délután kell bemenni, hetente van 16 óra, abból egy csomó új.
    Az alábbi tantárgyaim lesznek:
    - műhely
    - minőségbiztosítás
    - anyagismeret
    - technológia
    - CAD
    - vállalkozásnevelés
    - automatizálás
    - munkavédelem
    - bútorstílus
    - szakrajz
    - angol
    - testnevelés
    - osztályfőnöki

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    válasz Winner_hun #81 üzenetére

    Nah mint kiderült az a óra jó lesz 18-nak is:(( Plusz ez mellé jön még a 2x 8 óra műhely, de azt legalább szívesen csinálom.:) Szóval szerdától péntekig van 6-6 órám. Fél 3-kor kezdődnek az órák és valahogy este 8 körül lesz vége:F Ejj, nem tok így edzésre járni, csak hétfőn meg kedden:O
    Amúgy úgy gondoltam hogy amikor délután kell bemenni, akkor azokon a napokon felkelek reggel, kimegyek délig melózni utána egy kis PH!:) aztán go to suli. Kéne már dolgozni meg pénzmagra is szükségem lenne.

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    Pénteken hajnalban keltem (4-kor) és a fél ötös vonattal mentem a Keleti-be. Onnan indultunk Sopronba kiállításra, osztálykirándulás címszóval. Odafelé egyszer a vonaton kényszerszünetünk volt, egy idős néni öngyilkos lett.:(
    Odaértünk, bementünk, megnéztük, engem annyira nem kötött le, lehet azért, mert számomra nem volt olyan sok újdonság. Végülis az egész arról szólt, hogy különböző gyártók kihozták a gépeiket bemutatásra, ha kérdezett az ember, akkor elmagyarázták hogy mi hogy illetve volt helyszíni bemutató is. Volt egy két gép meg dolog, ami újdonság volt, az tetszett is.
    A kiállítás után elmentünk oda, ahol aludtunk, normális, kultúrált hely volt fent a hegyen. Utána még visszamentünk a városba, a tanárunk valami kilátóba akart felvinni, de le sikerült beszélnünk erről a tervéről (kb 1,5 óra gyalogút, hegynek felfelé, piásan, na azt inkább nem) nade akkor hova menjünk? Borospincébe kötöttünk ki, az egy jó hely volt, majd miután mindenki eleget ivott, visszaindultunk az alvóhelyre. Sikeresen visszaérkeztünk, piáltunk,;] elvoltunk, nagyon jól éreztük magunkat, majd alvás. Másnap kelés, jajjjjjdefáj a fejem. Na az fájt egész délelőtt (másnaposság unrulz) majd amikor bevágódtunk a buszba, hogy levisz a városba, na még az volt a kemény, azthittem a buszban rókázni fogok. Egész végig nem rókáztam, de nem is voltam a legjobban. Minedenesetre csak elmúlt. Még a hazaindulás előtt elmentünk városnézésre. 2 borospince, ahol az elsőnél sikeresen otthagytam a táskám, majd amikor feltűnt, hogy a többieken van hátimotyó, rajtam meg nemvan, akkor nagy sebességel vissza. Szerencsére ott volt, ahol hagytam.

    Gyönyörű hely Sopron, Bp-hez hasonlítani sem lehet. Tiszta város nagyon barátságos emberekkel:) Mindenkinek csak ajánlani tudom:)

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    Voltam ma haverokkal BNV-n, jó volt. A Mod Tech Hall-ra mentünk ki elsődleges célként, de természetesen körülnéztünk az egész területen. Nem volt valami nagyon sok gép, a többségük tetszett nekem, egy kettő volt, ami nem jött be. Szerintem sokan nem is tudják, hogy mi az a modding. Megveszik az UV-s kábeleket, berakják a gépbe, vesznek 2 UV meg néhány neoncsöves meg világító ventillátorokat és húúúúú szét van moddolva a gépem. Számomra ez már unalmas, lassan mindenkinek így néz ki a gépe. Kíváncsi leszek, hogy melyik gép fog nyerni.
    Volt még kint jónéhány tuningkocsi is, volt, ami nagyon tetszett, meg volt ott is olyan, ami nagyon nem jött be, valahogy érdekes ízlései vannak egyes embereknek. Na mindegy, kinek a pap...

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    Próbálkozok megcsinálni az avataromat, hátha sikerül egy elfogadható verziót csinálni:

    [kép]

    Ez volt az alap, ami túl részletes:

    [kép]

    [Szerkesztve]

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    Jó volt ez a BVSC-s PH!-s találkozó. 11-ig a pizzériában voltunk, addig a ''tömeg'' 70%-a lelépett, akik maradtunk elmentünk egy játszótérre, ami be volt zárva, hát bementünk:D De nem sokat voltunk ott, jöttek a rendőr bácsik:DDD és kitessékeltek onnan. Jóvan, akkor hovatovább? Menjünk a nyugatiba csövezi. Mentünk. Aztán amikor odaértünk ponti_ak felajánlotta, hogy inkább menjünk fel hozzá, elfogadtuk a meghívást, elmentünk hozzá. Ott voltunk ötig, irány haza. A fél 6-os vonatot 8 percccel késtem le, a következő egy órával később jött. Azzal jövök haza, két megállóval a leszállóhelyem előtt megállt a vonat, kaller jön, 10-15 percet áll a vonat. Valaki mondta a vonaton, hogy alsó-Gödön egy kocsiba ment bele a vonat. Megnéztem, és tényleg, egy autóba ment bele a vonat. Az átjárótól 2-300 méterre volt a vonat, mellette a kocsi, ami szélessége 80%-át elvesztette, aki(k) benne ült(ek) biztos, hogy meghaltak:(

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    Remélem megkapom Scrat-et avatarnak, most fejeztem be, nem bírtam lefeküdni:D


    [kép]      [kép]

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    Hogy is néznek ki a gépeink c. topikba valaki többek között ezt: [link] a képet linkelte be. Valahogy nagyon kiszúrta a szemem egy bizonyos rész, meg is csináltam: [link]
    A feje már nagyon rossz lett, nem volt türelmem megcsinálni normálisra:B Mindegy, nem is ez a lényeg, hanem hogy észrevettem:)

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    Jupppíííííí, megkaptam az egyéni avataromat, tök heppi vagyok:)
    Mellesleg ma Pilisszentivánon dolgoztam, 6-kor keltem, este 8-ra értem haza. 6 ablakot cseréltünk ki, de holnap még megyünk vissza, mert a takarólécek felrakására nem maradt idő:(

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    Ajjajjajjj:D
    Megjöttem a pótérettségiről, most volt az írásbeli. Hááááát a nyelvtan az ok, de az irodalom:( Remélem annyi megvan, hogy elmehessek szóbelizni:B Nem az erősségem:O
    Szóbeli az még odébb van, november 27-én lesz.
    Az írásbelit nov. 13-án lehet megnézni, hogy előtte meg tudjuk-e az eredményeket, azt nem tudom.

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    Ma kocsival mentem suliba, mert úgy volt, hogy suli után egyből megyek a szerelőhöz, de sajnos el kellett mennie, szóval most fogok menni.
    Viszont hétfőn és kedden műhelyben vagyok, kocsival is akartam bemenni az egyik alkalommal, most pont jól jött. Hogy miért? Mert unokatesóm 2 hete Káposztásmegyeren nyitott egy éttermet és mondtam osztálytársaimnak, hogy elmegyünk, természetesen egyből beleegyeztek:D
    12:05-kor leléptünk, a 20-30 perces szünetből lett igen bő egy órás szünet, 13:25-re értünk vissza, mindenki kapott egy-egy igazolatlant. Egyikünket sem zavarta, nagyon tetszett a hely mindenkinek és a kaja mennyisége is minősége is kiváló volt:R
    Kis ingyenreklám:)
    Ha valakit érdekelne az étterem, akkor nézzen be nyugodtan, nagyon jó hely, sok kaja, ezmellé nagyon jó árak:R
    Napi menü: 430Ft elvitelre, 480Ft helyben fogyasztva. Az étterem neve Szomjas Teve:)
    Esetleg ha valakinek bővebb infó kell akkor szóljon nyugodtan;)

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    válasz Winner_hun #91 üzenetére

    Ez a kocsiszerelés kemény volt, pláne, hogy még mindig nincs kész.
    Bal első függőcsapszeg csere. Kb 3 órás művelet volt, ha nem több. Minden alkatrész összerohadva, szétütni alig vagy egyeltalán nem lehetett. Csapszeg tartó stift kijött min. 20 perc alatt, a függőcsapszeget tartó akármi (nem tudom a nevét) legalább fél óra, a függőcsapszeg nem jött ki, a szerelősrác felhívta az egyik haverját, aki párszáz méterre lakott tőle, hogy át-e mehetünk, hogy lánggal melegítse meg az agyat. Ez megtörtént, nagy nehezen megadta magát a szerkezet így ki lehetett ütni a helyéről. Aztán jött az új darab berakása. Ha nem volt az is legalább 20 perc akkor egy se.
    Hazafelé jövet sem volt valami egyszerű az utam. Első lámpa, előttem, mögöttem senki, bőven még a lámpa előtt gázról le a láb, motorfék, aztán 3-as. Na itt jöttek a gondok. Beraktam hármasba utána a kocsi nem ment. Mivel belett rakva egy szelep a benzincsőre, hogy ne csurogjon vissza a benzin a karburátorból így elsőre arra gyanakodtam. Vizsont a szűrő tele volt benzinnel. Felhívtam a srácot, kijött, megnézte, bütykölt valamit, elindul. Azt mondta hazakísér. Hazáig nem állt meg az autó, majd kiszállt a kocsiból, hogy elköszön vagy nem tudom, ekkor megjegyeztem, hogy hűde jó az alapjárat, erre bumm-bumm-puff-puff a kocsi leállt. Namondom ugyan ezt csináta velem, amikor jöttem haza, szóval a hiba még nincs elhárítva. Megnézte, bütykölte, nem indul. Hmmm. Pár próbálkozás, hol ment hol nem, aztán meglett a hiba, a vadonat új gyújtáselosztóban a kalapács akadt fent. Annyira új az a kütyü hogy ma lett berakva:) Most elvileg jó, jelenleg gyakorlatilag is, de ez majd kiderül, remélem nem fog megállni a kocsi. (De legalább tudom, hogy hol keressem a hibát)
    A jobb oldali függőcsapszeg szombaton lesz kicserélve, remélhetőleg az nem fog ilyen sokáig tartani. Bár szombaton délelőtt megyek szóval a sötét meg a hideg (remélem) nem fog bekavarni.

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    válasz Winner_hun #92 üzenetére

    Huhhh:)
    Voltam ma is szerelőnél, nem volt gyenge, sőt. Mindig durrogott a kocsi motorféknél, ez ma meg lett csinálva. Na de hogy?:D
    Gyújtás meg minden francos dolog jó, szerelőnek már lövése sincs, hogy mi okozhatja. Ma amikor mentem hozzá csak 3x állt meg a kocsi, a gyújtáselosztós csodaakármi, amiben a kalapácsos dolog van, az volt a ludas, de már meg lett csinálva. Namost bütykölés jobb meg balra, kocsi nem indul. Tekeri-tekeri a motort, qva nagy durranás, a benzin valahol a kipufogódobban robbanhatott be. Ennyi kellett a dobnak, kinyílt mint egy tubarózsa:D:D Szegény igen durván elhalálozott. Aztán mint kiderült, a kipufogó volt a rossz, azért durrogott (falslevegőt szívott, nem gondoltam volna, hogy az is tud, dehát szét volt már rohadva szegény egy kicsikét)
    Természetesen ökölnyi (vagy tán még nagyobb) lyukkal még szép, hogy üzemeltük a kocsit, (kispolákról van szó;]) enyhén szólva Harley Davidson szégyenítő hangot adott ki:D Igen durva hangja volt, aztán le lett cserélve egy gyári kipufogóra:( Pedig olyan szívesen mentem volna a Harley Polskival;]:D
    Aztán jobb első kerék függőcsapszegcsere, ami nem lett kész, valami sz-szel kezdődő szerencsétlenség be volt rohardva, ami talán a tömítésnél valami gumit is tartalmazott, melegítéssel lehetett csak kiszedni ami hatására használhatatlan lett az az alkatrész, abból kell új. Namost ez az egyik, a másik, amiér ma nem lett meg a kocsi, hogy a kerék csapágyat rögzítő csavarnak a menete igen szét volt barmolva, egyhelyben forgott, szóval valószínűleg kell egy új agy is a kocsiba, ha nem lesz egy csavar. A szerelő ígérete szerint lehet, hogy holnap meglesz a kocsi, de ha nem, akkor hétfőn mehetek érte.
    Tökjó, hogy holnap Pomázra kéne mennem gépet szerelni. Ez van, ilyenekkel nem tudok mit csinálni.

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    válasz Winner_hun #90 üzenetére

    No ma meg lehetett nézni, hogy milyen is lett az írásbeli. Enyhén szólva meglepődtem. Lehet, hogy nem is vagyok olyan hülye?:F:D:DDD
    A nyelvtan igazság szeirnt nem lett olyan jó, mint amilyenre számítottam de az irodalom az qva jó lett pláne ahhoz képet, amire számítottam. Féltem, hogy nem lesz meg a 10% erre meg a 60 pontból lett 43:)
    A nyelvtan a 40 pontból lett 13:(
    Nyelvtanról nem tudok mit írni, félreértelmeztem a feladatot, ez van. Az irodalomról sem tudok valami nagy beszámolót írni, talán annyit, hogy hiba nem igen volt benne, csak egy-két helyen fogalmazási hiba, helyesírási hiba az nem volt, szerencsére a helyesírásom mindig is jó volt:R Az egész hiba a szövegben, amit írtam, az annyi volt, hogy kihagytam egy vesszőt. Előfordul.
    Így összességben a 100 pontból lett 56 pontom, 4 pont híjján az írásbeli 4-es:) Szóbelin össze kéne szedni 36 pontot és akkor 4-es lenne a magyar, aminek nagyon tudnék örülni, ahhoz képest, hogy nemrég még azt hittem, hogy át sem fogok menni.
    Az érettségi így vagy 2db 3-as és 3db 4-essel, vagy 3db 3-as és 2db 4-essel fog végződni. (Kettesnél biztos, hogy sikerül jobbat, 5-ös meg kizárva, remélem a négyesek lesznek többségben)
    2 hét múlva lesz a szóbeli, azthiszem lassan el kéne kezdeni tanulni rá.

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    Nah megvan a szóbeli, szerencsére jó tételt húztam, úgyhogy már csak az eredményhirdetés (illetve bizonyítványosztás) van hátra. Az meg szerdán lesz, 16:00-kor. Dejó, hogy szerdán pont délután vagyok suliban, így pár óra alól mentesülni fogok. Aztán hogy bizonyítvány osztás után vissza megyünk-e a suliba, az még nem biztos...;]:D
    Így utólag belegondolva nagyon örülök neki, hogy megbuktam évvégén, mert ha a suliban kellett volna magyarból érettségizni, az biztos, hogy nem lett volna ilyen jó. Lehet, hogy hülyén hangzik, de a tanárunk télleg nem az igazi tanárok közé tartozik:(
    Aki meg az igazi tanár volt, 3 évre kiment talán Svájcba, de lehet, hogy Svédországba, ezt most meg nem tudom mondani. Ő angolt és történelmet tanított, az egész osztály szerette, mert tényleg nagyon emberséges tanár.
    Pár hete megadta a Skype címét, 2 hete beszéltem vele, a segítségével ingyen és bérmentve (meg saját elhatározásból:D) nekiesek a középfokú angolnak ha már megtehetem.:) Ezt a lehetőséget el nem akarom halasztani. Érdekes, hogy ami kötelező, azt nem szívesen tanulom, ez nem kötelező és akarom:) Meg CNC programozást akarom beseggelni, járok is szakkörre és az autocad van még, amit rendesen el szeretnék sajátítani, az van is, heti egy óra, nem valami sok, majd rajzolgatok itthon:)

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    válasz Winner_hun #64 üzenetére

    hármas lett a magyar, szóval az érettségi eredményem:

    magyar: 3
    matek: 3
    töri: 3
    info: 4
    angol: 4

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    Kivettem ma egy rakás könyvet az angol tanuláshoz. A tanárom azt mondta, hogy a Streamline 2 című könyvet vegyem ki mert abban benne van a középszintű nyelvvizsgához szükséges szókincs. Így, hogy Streamline 2 nem volt meg a könyv, ennek ellenére kivettem valami Streamline-os könyvet, majd holnap kiderül, hogy az kellett-e, ha nem akkor vadászhatom a kettőt valahonnan. A könyvtáros ajánlott még egy két olvasmányt, valami könyvsorozat amik nehézség szerint kaptak egy számot, abból elhoztam négyet, lesz mit olvasni.

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    Fél hétkor keltem, mert megyek Kecskemétre Whaskes szülinapjára.
    Felkeltem, álmodtam, erre most még emlékszek. Ezt most úgy gondoltam leírom, számomra igen érdekes:
    Kezdődött az egész úgy, hogy a Nyugatiba menő vonatot lekéstem. Mentem a következővel, azt épp, hogy elértem, majd a Nyugatiban találkoztam csapos2-vel, Grafiqs-al, ngabor2-vel VladimirR-rel és két, számomra ismeretlen csajjal (ikrek voltak)
    Jött még velem öcsém is, bemutatkozáskor ngabor és csapos fordítva mutatkozott be és enyhén megviccelték öcsémet, akiről nem is volt szó hogy eljön Kecskemétre, aztán eljött.
    Ezután bementünk egy templomba a Nyugatiba, ahonnan én előbb eljöttem, mert egy videokártyát voltmodolnom kell, szóval egyel előbbi voattal akartam menni. Ez nem jött össze, pont előttem zárultak a vonat ajtajai, kb 5 mp-en múlott hogy fel tudok szállni vagy ne. A vonat így is késésben indult, ez látszott, mert a vonat vezetője meg a kalauz is rohant a vonathoz, nehogy később induljon, de később indult. Elindultam vissza a többiekhez, erre ébresztett a telefon és felkeltem.
    Érdekes egy álom, nem szoktam adott eseményhez ilyen konkrátan előre álmodni, bár van benne egy két olyan dolog ami nem kapcsolódik.
    A jelenlévők, ngabor kivételével tudtommal senki se lesz jelen, akiket megálmodtam, a Nyugatiban nincs templom, ahogy megálmodtam, a többi meg van.
    Érdekes, majd kiderül, hogy mi lesz:)
    Azt még hozzá kell tennem, hogy a vonatok is stimmletek, mert az elvira honlapján egy igen hülye menetrend van megadva, mégpedig úgy, hogy 7:36-kor megy vonat a Nyugatiba, majd 8:00-kor is megy, de az a vonat nem a Nyugatiba megy előre, hanem Vácra és onnan megy be zónázó vonatként. Namost az álmomban a zónázóval mentem be, most pedig egyel előbbivel szeretnék bemenni, mert a zónázó 8:43-ra érne be, Kecskemétre a vonat pedig 8:50-kor indul, ha késik egy két percet lehet lekésném.

    [Szerkesztve]

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    Hétvégén Gárdonyban voltunk haverokkal pihenni. Aktív punnyadás megvolt, voltunk Agárdon is thermálfürdőben, bár nem tudom hogy hova dugták a termál részt mert csak gyógyfürdő vagy mi volt. Nem baj, abban is el lehetett lenni.
    Logoutra is elkezdtem írkálni, a második írásom (a lekérések szerint legalább is) elég népszerűnek mondható, az 1000 feletti lekérés állítólag már jó, 1 nap alatt megvolt az 1000, most 1700+-nál jár. Erről van szó: [link]

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Winner_hun

    félisten

    Délelőtt suli, hazajövök, nézem mi kaja van. Húsos kukoricás rizs salátával. Nyamm, saláta a kedvencem, abból jöhet akármennyi. Kaját kiszedem, mindent a kézbe, jól tele van, indulok befele, mondom öcsémnek ez nagyot fog borulni. Persze csak poénból mondtam. Tányér rizst letettem a billentyűzet elé, természetesen nem volt elég hely, bumm a földre, jól kiborult. Nade én meg baromi éhes vagyok, finnyából kevés jutott nekem születésről szóval jön a földről kajálás:D A legalját meghagytam, a többit benyomtam, majd keresek még valami kaját... Ha már kaja. Szinte megeszek mindent, nem vagyok egy válogatós fajta:)

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Aktív témák