Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brd

    nagyúr

    válasz zenefan #48039 üzenetére

    1. Azt mindig érdemes, javítások vannak benne, és a korábban jól működő dolgokat elrontani ritkán szokták. Talán Pistike módú (jóaz, nem baj, ha hibázik, csak gyors legyen) tuningolás esetén van értelme régebbit használni (pl. gyorsabban kezeli a RAM-ot). Azt a módszert válaszd, amelyik neked a legkényelmesebb (ez a többségnek a bootolós pendrive-ról indítás szokott lenni, kivéve, ha a BIOS Setupból is lehet frissíteni, de ilyen régi alaplapnál ez nem valószínű).

    2. Én a sata_ide-re tippelnék (úgy 95%-ra tartom esélyesnek), de fejlesztői elmebajfüggően a másik is elképzelhető. Viszont ha nem teljesen idióták készítették a drivert, akkor abból sem lesz baj, ha mindkettőt integrálod.

    3. Megfelelő ütemben nyomkodd a Next (Tovább) gombot. Ill. esetleg az újabb OS-t tartalmazó HDD-t húzd le a gépről, nehogy felülírasd annak a boot részét. /LonGleY mode on/ Ill.2, még a telepítés megkezdése előtt keresd meg a Win7/Win8 (ízlés kérdése) feliratú DVD-t és helyezd be a meghajtóba. Persze használhatsz XP-t is, én is láttam a héten Win98-at működni, csak az egy Ultrahanggép volt, te pedig gondolom böngészgetnél rajta, meg leveleket nézegetnél (stb.). /LonGleY mode off/

    4. Végig nem olvasom, de nagy baromság valószínűleg nincsen benne, és a lényeget tartalmazza: nlite, drivert csomizd ki stb. Teljesen mindegy, mert az nlite is pontosan ugyanazt csinálja, mintha kézzel hívod meg a megfelelő opciókkal az SP3 telepítőt, majd látni is fogod a folyamat során.

    Egyébként van 2 szexi CPU-m az alapodhoz, egy 4800+ (CAALG) ill. egy 5600+ (CAAFG), esetleg nem érdekel valamelyik? ;)

    (Én kérek elnézést a béna poénokért.)

    The only real valuable thing is intuition.

  • rii

    nagyúr

    válasz zenefan #48049 üzenetére

    kérdésedből megértettem, h ezt nem fogja felkínálgatni már .... bekem kell letöltenem .-)

    települ felfele

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák