Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zserrbo

    aktív tag

    válasz zserrbo #5670 üzenetére

    A hőérzékelőket még mindig nem látom az adott 2 kivételével :S
    A Ghostot nem tudtam felrakni vagy nem indult (inkáb az előbb, már nem emléskzem annyi mindent csináltam egyszerre, mert hiányolta a .NET Frameworkot. Mondok jól van leszedem és felrkom hagy örüljön, na ekkor jött a hoppá: [link] Ismerős szöveg, ezúttal magyarul. Mostműr tuti, hoyg a registry-t valami zárolja/tiltja mittoménmit csinál vele. Asszem meg fogom nézni a tűzfalat letörölve is ezt csinálja-e Persze kimentem a beállításokat.
    Lefuttattam a Registry Mechanicot: [link]
    Ez lett az eredménye. Részletesen csak a bal oldali menün sárgával jelölt részeket mentettem le. Szóval a Software Locations-t és az Add/Remove programs-t.

    Anonymous (Last update 10/28/2004):
    Make sure that the SYSTEM account has access to the installation folder and files.
    Christophe Lubrano di Ciccone (Last update 9/24/2004):
    Check that Everyone has full rights on the folder where the “*.msi” is executed.

    Ezeket pontosan hol csináljam? nagyjából értem mire gondol. Az elsőnél, hoyg biztosítsa a rendszer fiókjának (gondolom itt a rendszergazdára érti) az engedélyét a telepítő mappákra és fájlokra. Namost ennek sok értelmét nem látom, biztos rosszul fordítom. A 2.-nál, ellenőrizzem, hogy mindenkinek teljese joga van-e azokra a mappákra ahol a valami.msi-t futtatom (?).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák