Új hozzászólás Aktív témák

  • Phyisikus

    csendes tag

    Tiszteletem. Egy olyan hibám volna, hogy a gépem játék közbe néha tök aránytalanul meg fagy minden előzmény vagy gyanús jel nélkül. Mindegy milyen játék vagy hol, mikor, milyen effekt… meg áll és beragad a hang. Ilyenkor nagy nehezen ki tudtam szenvedni az asztalra ahol tökéletesen futott és be tudtam zárni a programot, aminek közbe a hangja is normális lett és a feladatkezelő sem írta azt, hogy nem válaszol. De ezek után, még ha csak egy játék menüiébe szeretnék bemenni, akár milyen játékéba, egyből újra meg fagy ugyan úgy vagy 3DMarkott elindítom. Mikor benn vagyok a játékba és meg fagyott, és próbálok kilépni, egy idő után a textúrák elkezdtek a meg ált képen eltűnni vagy elváltozni. Mint ha valami 3D használatot fejezne be, azért sem indít el semmit. Ilyenkor egy reset és minden rendben, mint ha mi semmi se történt volna. Az eseménynaplóba se ír be semmit. De ez akkor is zavar. Hőmérsékletek mindenhol normálisak, ezer féle tesztet futattam le mindennel és minden hibátlan, legújabb driver mindenhez. A VGA sem hibás szerintem a tesztek alapján és textura hibák sincsenek menet közbe. Szóval szerintem itt bizony softwares gond lesz, de még is nincs valakinek valami ötlete vagy volt már ilyen valakivel?

    A másik kérdésem az az hogy néha amikor kapcsolom ki a gépet szóval start , kikapcsolásra megyek olyankor vár egy picit is ki dob egy ablakot hogy Adatvégrehajtás , Le állított program : Windows Intéző. És ilyenkor az explorer exet reseteli és ezek után tudok kilépni. Ez igen gyakran van és elég idegesítő. Lehet, összefügg az előző kérdésemmel. Valami ötlet hogy mért csinálja?

    Előre köszönöm a válaszokat :)

Új hozzászólás Aktív témák