Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Cyrin #106 üzenetére

    Na, akkor Én válaszolok, mindkettőtöknek (he7edik-nek is):

    1. 32-biteset vegyél, hacsak nem akarsz 4GB vagy több RAM-ot. Máshoz nincsen értelme.

    2. Az OEM az alaplaphoz van kötve, azaz, ahogyan Cyrin is írta, ha kicseréled az alaplapot, újat kell venned (Persze a garanciális cserére nem vonatkozik). Mondjuk, blöffölhetsz, hogy nem cseréltél lapot, közben mégis, de nem biztos hogy beveszik.

    3. Most kb. 25.000.- be kerül, Én Februárban 30.500.-ért vettem.

    4. Abban tévedsz, hogy BIOS-frissítésnél újra kell aktiválni, Nálam nem kellett (Mondjuk voltak olyanok, akiknek meg nem kellett az alaplapi chipset és SATA-driver után újraaktiválni, Nekem meg igen. Úgyhogy lehet hogy Te kifogtad). Ki lehet cserélni olyan BIOS-ra, ami ''hack''-elve van, így nem kell aktiválni. De ez illegális!

    5. Az Interneten összesen háromszor engedi aktiválni, utána csak telefonon lehet. Javaslom, mindjárt először telefonon keresztül aktiválj. Így elég egyszer leírnod a kódot, többször fel tudod használni.

    A Vista egyetlen problémája a legális aktiválás nehézkessége. Olvassátok el a ''Windows Vista Aktiválás''-t a blogomban.

    [Szerkesztve]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák