Új hozzászólás Aktív témák

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz mdk01 #16243 üzenetére

    Nem a neten lehet TV zni, hanem ha van a tv kari a gépedben, És MCE -t használsz, akkor le lehet szedetni vele a port . hu ról a tv műsort, és akkor lehet látni benne, és csak 1 kattintás a felvétel, kiírja hogy éppen mi megy, adásban.
    Tulajdonképpen, 90 % ban tudja azt amit a t-home ip tvje, ill.a digiotálisok, bár néha gyengépp képpel.

    (#16246) djrobaa
    4 GB hoz 64 bitest kell használni, ne csodálkozz, hogy nem látja....

    (#16261) Omnibus
    Nekem is hasonló volt a kingmaxokkal ugyanolyanokkal mind neked 2*1 gb felállásban.
    Mostaniakkal nincs gond, egyszer beszart mind 2 cserélték gariban.

    (#16270) Omnibus
    Ha 2 szer 1 Gb vel megy, akkor lehet ám, hogy akár az nvidia is ludas a dologban, korábban mintha olvastam volna ilyet, hogy nem ment 4 gb vel a vga driveruk, azóta akár orvosolhatták is, ez nem most volt. már rég.
    Szerintem szabadulj meg a kingmaxtól, és vegyél egy tisztességes márkás ramot
    a kingamxodat ne együtt add el :) lehet nem komálják egymást.

    (#16276) Omnibus
    Tedd autora, ha nincs tuning ugy kell a legjobbnak lennie.

    (#16285) Bali27
    Az oprendszerek már csak ilyenek, egymásra épülve sokszor egyre jobbak és jobbak lesznek.
    Az előshöz képest, mindegyik hoz valami ujjítást, ezt most úgy értem, hogy jobban van megoldva mint a korábbi.
    Arról, hogy mekkora gép kell alá most ne beszéljünk..

    (#16287) Omnibus
    Ami ott fent van a ram ok azzal tesztelték a lapot, azzal biztosan mukodik, mig a többivel lehet kisebb inkompatibilitás, ilyen pl mint a tied.

    Ha a ram gyártón van fent a lap, akkor ök tesztelték tehát tuti, ha mind a 2 ön egymásén fent vannak, talán az a legideálisabb. . .

    (#16294) Omnibus
    Amikor biost frissitesz csak 1 db ram modul legyen benne, és tökmindegy, xp vagy vista, mert remélhetőleg lehet a biosból is, ausoknál ez flash nek hivjak, nem tudom, hogy GA hogy, de ez a legbiztosnágosabb.
    A frissités ideje alatt, semmi nagy fogyasztót ne használj nehogy véletlen kicsapjon a biztosíték, gondolok itt porszívó klíma, mikor, stb..
    Jó persze tudom, hogy ha biost frissitesz akkot te nem fogsz közben porszivozni, de más esetleg.

    (#16297) Omnibus
    Ha 4 Gb ramod van akkor a 64 biteset mindenképpen, minden 32 bites progi elindul rajta, sok még a 64 bites vga driverből akár profitálhat is.

    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Új hozzászólás Aktív témák