Új hozzászólás Aktív témák

  • _ak_

    addikt

    válasz Uracs #13021 üzenetére

    Ha asus lapod van, akkor a biosban keress egy olyat, h memory remap és azt állítsd, a "másik értékre". :)

    -----

    Megszenvedtem ezzel a msvcp60.dll-el. nem tudom mi lehetett a probléma, valószínű vmi összeakadt és egymást húzták le. Sikerült annyira felidegesíteni magam, h rámentem a system restorra (igazából jó tapasztalatom nincs vele, ezért is kezdek el inkább más megoldást keresni..), egész egyszerűen visszanyomtam a rendszerem az előző napi mentésre, eredmény: bő 2szer lassabb a boot, KMPlayer vagy elindul gond nélkül, vagy vagy crash mert nem talál RPC servert ( :F vagy legalábbis vmi hasonló, az RPC az tuti, én speciel életembe először hallok róla), vagy elindul és befagy, a bezárásra 316 hibaüzenettel válaszol, érdekes, h mikor ezt eléri, akkor kapok még 1 crash reportot és bezárul a kmp meg a hibaüzenetek. +1-2 bsod. Szóval uilyeek miatt, csak akkor használom a system restort, amikor nagyon fontos. Ghostoláshoz sajnos lusta vagyok, de kövre kipróbálom a vista "ghostját". Azóta reinstalláltam a vga dirvert + a visual c++-t (2008assat tettem fel 32 és 64bit), azóta különösebb problémába nem ütköztem, leszámítva a boot időt, amit nem tok vissza szorítani. :/

    [ Szerkesztve ]

    Let's begin, de gozaimasu!

Új hozzászólás Aktív témák