Keresés

Aktív témák

  • spgabor

    aktív tag

    Helló Mindenki!

    Egy olyan kérdésem lenne, amire eddig nem találtam választ. Remélem itt tud vki segíteni. Win 7 Pro van a gépemen, eredeti msdna-s, nem buherált, vagyis annyit, hogy magyarosítva lett. De a jelenlegi problémámat ez nem befolyásolja, mert előtte is fennállt. Szóval, adott a fentnevezett oprendszer, egy audigy se hangkari, és egy 5.1-es hangrendszer. Ha beállítom, hogy 5.1 a tesztelésnél szépen meg is szólalnak. DVD-s filmeknél is, a megfelelő hangoknál szépen térben szólnak. Viszont ami engem nagyon zavar, hogy nem tudom külön bekapcsolni a mélyládát (pl sztereó zenénél), mint még anno xp alatt. A hangkari fel lett ismerve telepítéskor, magától felrakta a legfrissebb drivert, uh azzal nem volt gond. Próbáltam újratelepíteni, de az sem oldotta meg a baját.
    A képen látni, hogy hol lehetne beállítani különböző opciókat, de nekem ezt nem lehet, és nem értem, h miért.

    Valakinek valami ötlet?

    előre is köszi!
    spagbor

    [ Szerkesztve ]

  • spgabor

    aktív tag

    válasz Barthezz2 #48446 üzenetére

    duplakatt semmit sem csinál. A settings a driver programját nyomja be, de ott ilyeneket nem lehet állítani.

    sfdrakex: Próbáltam a lejátszóban is, sikertelen. 2.1-et is de az sem segített.

    Nincs valaki, akinek ugyanilyen hangkarival müxik rendesen?

Aktív témák