Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Clemi

    veterán

    válasz Ryoo #82005 üzenetére

    Persze ezt legközelebb kipróbálom, de azt viszont tudom, ha a GPS aktív és pozíciót keres, akkor kint van felül a jele. De lépjünk túl a GPS programoknál a valami beragad dolgon. A kameránál mit kapcsoljak ki, hogy ne merüljön tovább miután használtam? Még csak a képfeltöltésre se (OneNote) tudom fogni, mert csak WiFi-n van engedélyezve a feltöltés és jellemzően akkor képelek a telóval, ha nincs WiFi kapcsolaton. Mondjuk legutóbb egy gyenge WiFi hálózaton (hotel külföldön) a háttérben addig ügyködött a feltöltéssel, hogy reggelre kb 8 óra alatt kikapcsolásig merítette az este még 100%-os töltöttséget
    Mindegy, anno a Here csomag miatt váltottam (ez volt a döntő érv) Symbian-ról WP-re, de a Térképek olyan szinten használhatatlan szar, hogy erősen érik nálam is a platform váltás. A 930-on a böngészőben megnyitott google.maps oldal már akár úgy használhatóbb, mint a Térképek, hogy nem navigál. Persze, navigálásra itt van a megvásárolt teljes Sygic, ami tényleg jó, de akkor hol marad a PC-n megtervezem a nagy monitoron és a telón meg használom útközben dolog? Mondanám itt, hogy a teljes fejlesztő csapatot rúgnám ki a francba és egy újjal a nulláról elkezdenék fejlesztetni egy használható navigációt. Komolyan mondom, akár fizetnék is érte, ha legalább ugyanazt tudná, mint a google.

Új hozzászólás Aktív témák