Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz leslie23 #81184 üzenetére

    Hónapok óta írom, hogy az UWP... hazug csodafegyver képében díszeleg a hiszékenyeknek... Kevésbé gyakatekerten a W10M végét semmivel sem fogja megnyújtani.
    De még mindig meglepnek az elvárások... no meg a remények az UWP kapcsán :F :W
    Na mindegy... A W10-et még normálisan megcsinálják, de itt csak a bug-ok eltüntetésére számítsatok. Aztán ennyi. Ha .218-as állapotban jelent volna meg, az azért nem lett volna rossz. A 318-as pedig teljesen korrekt, ha normálisan van telepítve. Tehát a meglévő W10-es készülékekből ennyi hozható ki. Más pozitív változás már nem lesz. Sem az app-ok sem a készülékek terén. (sok régi jól bevált app-ra lesz igaz, hogy 8.1-en jó, de 10-en nem és már nem is lesz javítva). Inkább folytatódik az Áruház elszegényedése és a készülékkínálat további zsugorodása. Több hónapja én még karácsonyra írtam a globális 1% alá esést, de úgy néz ki, hogy sikerül majd ezt gyorsabban is összehozniuk. Több cég többféle módon méri, így eltérő időpontokban lesz majd egy-egy hír a lélektani globális 1% alá esésről. Asszem már egy volt a múlt héten... ez meg is lepett, mert ősznél előbb nem számítottam az elsőre. :(

    Ha az L650-öt jobb SOC-al adják ki, az L950-et pedig szerényebben (HD kijelző, 2GB), de szebben!! csinálják meg és mindezek legalább .218-as szoftal jelentek volna meg, akkor az még némi kifutást adott volna a dolognak. Persze tudom, hogy ezt majd mindenki tudja és tudta akkor is. Ezért is állunk ilyen dühösen az egész mellett.

    Meliora sunt bono inimica

Új hozzászólás Aktív témák