Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ricsip

    addikt

    válasz spiderpig820 #81096 üzenetére

    Kössz mindenkinek, én is azt használom és harmatgyenge, még egy ezresért is. Reméltem h. a másik jobb, de hát ha b+ nem lehet letölteni azt a kevés appot sem ami a storeban van, csoda h. megy az egész platform a földbe? Na mindegy.

    Valami insider leírásotok van magáról a szenzorról: pl. pontosan milyen fícsöröket tud, mihez kell az app / blutooth kapcsolat és miket tud csinálni telefon nélkül, van benne pl. saját RTC (realtime clock) az ébresztésekhez v. az app szól le blutoothon a megfelelő pillanatban h. akkor most zörögjél? A gyártó oldalán talált angol nyelvű piktogramos hülyeség még a leggyengébb elemi iskolában se ütné meg az elégséges szintet. Nem orvosi pontosságot várok ettől 5 ezer ft-ért. Csak h. azt a 4 fícsört amit perpill felfedeztem h. wp-n képes szolgáltatni: mér lépést magától, mér pulzust HA PARANCSOLOM, mér pulzust MAGÁTÓL ha úgy hiszi éppen alszok, tud ébreszteni adott időben, na ezekről valami alapos leírást kapjak. A BT kapcsolat a telefon és a Band között nem marad meg tartósan, fél óra után legkésőbb lecsatlakozik, és magától nem kapcsolódik vissza soha, csak ha elindítom az appot. Mivel windozon NEM MŰKÖDIK az alarmon kívül semmi más értesítés (az alarmot a Band app kezeli, értesítést más appból v. az OS-ből nem tud átjátszani), tippelem h. nem is kell az állandó BT kapcsolat mert a lépésszámot tudja gyűjteni autonóm módban, pulzust meg nem mér magától csak ha azt hiszi alszok. Amúgy utóbbi mérések részletes eredményét se tudom kinyerni, csak az ebből kikövetkeztetett összegzést: ettól-eddig szerinte X órát aludtam. Az megintcsak röhej h. nem tudok "edzésmódot" bekapcsolni ahol mondjuk 2 percenként mérne pulzust.

    [ Szerkesztve ]

    -

Új hozzászólás Aktív témák