Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZavaBalazs

    őstag

    válasz cattus #64040 üzenetére

    Na es akkor tegyuk hozza, hogy a "legalja" 520 (nem leszolaskepp, en nagyon szeretem azt a telot, szomszeddal azt vetettem :) ) is meg fogja kapni a win 10-et, 2,5 evesen. Tehat meg ha a kovetkezo foverziot nem is kapja meg, akkor is ~4 ev termektamogatas, nem szar.

    wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

  • taip

    senior tag

    válasz cattus #64040 üzenetére

    +1

    Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

  • joccadoki

    senior tag

    válasz cattus #64040 üzenetére

    Ez számomra nagy hír, hogy rengeteg mindent javítottak a wp8ban, DE!
    Ja és szakadj már le arról, hogy WP7 = Windows Phone. Akkor mi a búbánat, ha nem Windows Phone?
    Ilyen Nevű rendszernek, szerintem alapvető lenne a kompatibilitásnak, mint ahogy az asztali verziók esetében felfedezhető (a driverelés az más tészta, de ugye van kompatibilitás futtatás ugye). Egy ilyen hardverrel rendelkező készülék képes lenne windows 8at futtatni, ha egy 620 képes rá. Kernelt teljes telepítéssel megoldható lett volna a cseréje, de ezt nem tette lehetővé az MS. Gyakorlatilag a 7-el rendelkező telefonokat, úgymond majdhogynem téglázta.
    Jó dolog szifonnal példálózni ilyen esetben, csak meg kéne nézni, hogy mit is kapott meg ténylegesen az i4S a 8-ból (nameg hogy hogy is fut rajta). Igen, írtam is, hogy nem a legjobb rajta, de megkapta, ezzel egy új iclouddal is, kb 2 évig friss alkalmazásokat is letölthet az illető aki ilyet vesz. De lássuk a 4 esetét, ahol 7.1.2 van, és kap frissítést.
    Én továbbra is azt mondom, hogy a microsoft szoftver óriás, megtudott volna írni egy mobilszoftvert, úgy hogy az asztali verzióval teljesen kompatibilis, frissíthető legyen, de erre a kezdetek óta képtelenek. Szimplán üzleti politika. Lehet most egy okoskodónak tartasz, de jussak eszedbe, ha esetleg nem vagy tele pénzzel, és netalántán kiadják a 10et, és a microsoft mégis úgy dönt, hogy nem kapják meg a jelenlegi wp8as telók, és minden támogatás megszűnik, és haverod vesz egy újabb készüléket, ő tud bizonyos programokat futtatni, te nem, pedig a te telód hardverileg jobb mint az övé. Azért megnézném bárki arcát, szerintem azt látnám, mint az enyémen.

    "A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

Új hozzászólás Aktív témák