Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joccadoki

    senior tag

    válasz Zsoleszhun #63889 üzenetére

    üdv. Szerváltam a sok iphone mellé 2 darab lumia 900ast.
    A rendszer 7.8
    Kérdésem volna. Van e normális játék amt érdemes letölteni, és téma. Vagy hogy lehetne kompatibilis a wp7.8 a 8as testvérével? vagy lehetőség van arra hogy w8 kerüljön a L900-ra?

    "A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

  • joccadoki

    senior tag

    válasz Plazmacucci #63893 üzenetére

    akkor magyarán a windows telók igazából addig érnek valamit míg megveszed. akkor egy nokia n8 és egy lumia 900 között egy n8 MAGASAN JOBB rendszerileg. Hát ez már szánalmas!! Nem gondoltam van az androidnál is szarabb. nem baj jók lesznek telefonálásra meg sms írásra. Mint egy 3310-es.
    Kösz az infot

    "A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

  • joccadoki

    senior tag

    válasz Partyface007 #64034 üzenetére

    iphone szerelő vagyok. Előtte nagy nokia fan.
    n70- n9ig az összes széria megvolt.
    Most beszámoltam 2 lumia 900at ami hardverileg egész jól hangzik de támogatásilag 0.
    A driverelése borzalmas. Érdekes, ha összeomlik a rendszer külön program kell a teló visszaállításához, amihez más driverek kellenek mind az itunesre emlékeztető Zune szoftverhez. Szóval ha vissza akarsz térni a szinkonizáló programhoz, driverek uninstallálásával teheted meg. A zuneban miért van piactér ha az nem használható.
    Igazából nagyon bejönne ez a lumia 900, de így igazából ki sem lehet használni. Ez nagyon szánalom egy WINDOWS-hoz képest

    cattus: Ez igen érdekes, hozzáállás a Nagy MICROSOFTtól
    i4s 2011es mégis megkapta a 8at, amellett nem a legjobb vele

    [ Szerkesztve ]

    "A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

  • joccadoki

    senior tag

    válasz cattus #64040 üzenetére

    Ez számomra nagy hír, hogy rengeteg mindent javítottak a wp8ban, DE!
    Ja és szakadj már le arról, hogy WP7 = Windows Phone. Akkor mi a búbánat, ha nem Windows Phone?
    Ilyen Nevű rendszernek, szerintem alapvető lenne a kompatibilitásnak, mint ahogy az asztali verziók esetében felfedezhető (a driverelés az más tészta, de ugye van kompatibilitás futtatás ugye). Egy ilyen hardverrel rendelkező készülék képes lenne windows 8at futtatni, ha egy 620 képes rá. Kernelt teljes telepítéssel megoldható lett volna a cseréje, de ezt nem tette lehetővé az MS. Gyakorlatilag a 7-el rendelkező telefonokat, úgymond majdhogynem téglázta.
    Jó dolog szifonnal példálózni ilyen esetben, csak meg kéne nézni, hogy mit is kapott meg ténylegesen az i4S a 8-ból (nameg hogy hogy is fut rajta). Igen, írtam is, hogy nem a legjobb rajta, de megkapta, ezzel egy új iclouddal is, kb 2 évig friss alkalmazásokat is letölthet az illető aki ilyet vesz. De lássuk a 4 esetét, ahol 7.1.2 van, és kap frissítést.
    Én továbbra is azt mondom, hogy a microsoft szoftver óriás, megtudott volna írni egy mobilszoftvert, úgy hogy az asztali verzióval teljesen kompatibilis, frissíthető legyen, de erre a kezdetek óta képtelenek. Szimplán üzleti politika. Lehet most egy okoskodónak tartasz, de jussak eszedbe, ha esetleg nem vagy tele pénzzel, és netalántán kiadják a 10et, és a microsoft mégis úgy dönt, hogy nem kapják meg a jelenlegi wp8as telók, és minden támogatás megszűnik, és haverod vesz egy újabb készüléket, ő tud bizonyos programokat futtatni, te nem, pedig a te telód hardverileg jobb mint az övé. Azért megnézném bárki arcát, szerintem azt látnám, mint az enyémen.

    "A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

  • joccadoki

    senior tag

    válasz cattus #64069 üzenetére

    Én jelen esetben kérdeztem, hogy létezik e megoldás, normális alkalmazások/játékok letöltése a jelen esetben lumia 900as típusú készülékre (ami nem alsó kategóriásként került a piacra, ha jól tudom), vagy a wp8 updatelése, ami kiderült, hogy nem lehetséges egyik formátum sem, ahogyan azt a fórumtársak leírták, erre leírtam a véleményemet ezzel kapcsolatban a windowsról, hogy egy ekkora méretű szoftveróriástól többet vártam, mintsem hogy, nem lesz egymással kompatibilis, és a driverelés is idegesítő. Ennek ellenére stabilabb rendszernek tartom az androidnál.

    "A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

  • joccadoki

    senior tag

    válasz kolosanyi #64074 üzenetére

    Természetesen meg is tettem. Maradok az iOSnél. ezek meg tarcsi telók lesznek a nokia 5000 helyett, vagy cserélem egy n8/n9re

    "A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

Új hozzászólás Aktív témák