Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jockas

    senior tag

    válasz Alexios #44892 üzenetére

    Nem béta. De nem is mondanám véglegesnek (végfelhasználói nézőpontból). Asztali Windows RC verzióhoz hasonlítanám. Ha nincs komoly probléma vele, akkor ez lesz a végleges. De már az első DP verzióhoz képest sem ugyanaz a jelenlegi verzió és valószínűleg még lesz 1-2 update az OTA előtt (OS Update-ről beszélek, nem firmware).
    Talán érthető okok miatt az OTA-n terjesztett verziót tekintem én véglegesnek (függetlenül attól, hogy a 630-on nem az a verzió van). Én inkább azt nem értem, hogy miért kellett a 630-at ilyen OS verzióval kiadni. Vagy miért kellett ennyire sietni (amennyiben szüksége van a 630-nak a WP8.1-re).

    Lehet csak másképp gondoljuk a dolgokat. Egy dolog viszont biztos...a jelenlegi verziót csak DP programon keresztül lehet elérni, amiben elfogadja mindenki, hogy ez "csak" egy fejlesztői verzió. Ezzel kapcsolatban mondtam én, hogy ez nem végleges olyan szempontból, hogy egy munkaeszközre nem telepíteném (és mint minden hasonló állapotban lévő rendszer esetében is, nem ajánlott).

    (#44894) longwild!
    "A fejlesztői kiadás bár véglegesnek tűnhet, azért az arra van kihegyezve, hogy a fejlesztők az új featureok kihasználására felkészíthessék a programjaikat."

    Ez a lényeg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák