Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neooen

    aktív tag

    válasz hroberto #40368 üzenetére

    1. Én meg még arra is, hogy hogy nem találkoztunk (senkit nem láttam ilyet linkelni) egyetlen egy hivatalos MS-os hozzászólással sem, ahol leírnák, hogy ez NORMÁLIS, vagy hogy ez emiatt vagy amiatt van és majd jó lesz :W .
    2. Bogyo112 az egyetlen (tudom, ő "speciális" eset... :), no off.), akinek nem lett majdnem olyan jó az akku ideje mint régen, mert akkor ismét érzek késztetést rá, hogy felrakjam?!

    3. Van értelme HR-nek vagy nincs?! Én szívem szerint csinálnék és csak a nagyon fontos alkalmazásokat raknám vissza, ne hogy valami "megakassza".

    4. Azt, hogy ha valamilyen alkalmazást értékelek, azt 2 év alatt sem tudták megcsinálni, hogy el is küldje?!?!? :W 10/5 hsz-om nem jelenik meg, csak úgy mint 2 éve Lumia 800-on :((( .

    5. Apród.hu mobil felületén ti tudtok keresni?! Beírok valamit, amiből ha ő nem ad fel valami tippet, például VW Golf, itt a legördülőben a VW Golfra rá lehetne nyomni, de én írom tovább, hogy szűkítsem, például bal első lámpa és miután beírtam, bármire is nyomok, semmi sem történik. Nektek működik?!

    [ Szerkesztve ]

    Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

Új hozzászólás Aktív témák