Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hülyegyerek

    addikt

    válasz x1port #37045 üzenetére

    Én HTC Sensation XE-ről váltottam, ami bőven csúcskategória volt 2-2,5 éve (az Ace idejében), mégis olyan amatőr biszem-baszom készüléknek tűnik a 820 mellett, hogy ihaj. Odaadtam a páromnak, de az eltelt két hónap alatt kb. ötször vágta a földhöz, mert lefagyott, belassult, nem tudott hívást indítani-fogadni, elment a mobilnet, a térerő, meg úgy mindennel problémázik, ami egy telefonon alapműveletnek számít. A facebook értesítések mondjuk megjönnek :D
    Summa: a szolgáltatók szuggesztív android-kampánya ellenére egyre több ember vált a környezetemben wp-re, mert ha nincs is annyi app, mint egy droidon (pl. a rendezvény-regisztrációs se...), de használható, stabil rendszer, és szerintem egy mobiltelefonnál ez a lényeg.

    [ Szerkesztve ]

    hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

  • Partyface007

    őstag

    válasz x1port #37045 üzenetére

    te hoztad fel példaként :-)

    de amúgy nem lovagolunk csak próbáljuk veled megértetni hogy egy árkategóriát nézve nem rossz vétel a wp sem csak sok ember idegenkedik tőle mert azt hallja hogy az android így meg az iphone úgy...

    de úgy látszik hiába ;)

    nyilván vannak még hiányosságok, nekem is hiányzik a led notification a teljes profilozás hiánya, zavaró a kevesebb applikáció és még sorolhatnám...

    de összességében nekem pl. kellemes csalódás a wp pedig nexus 4-ről váltottam, szóval van összehasonlítási alap :-)

    8.1 pedig elég sok hiányosságot meg fog oldani úgyhogy mindenféle elfogultság nélkül mondom hogy egy abszolút versenyképes alternatíva lesz....

Új hozzászólás Aktív témák