Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ny.janos

    tag

    Sziasztok!

    Adott egy december utolsó – január első napjaiban telepített Win 10 Enterprise 1909 verzió (buildszám: 18363.535, 64 bites rendszer, utolsó fatebringer féle változat telepítve), amelynek a frissítése haldoklik. (Többen szenvednek hasonló problémával e verziónál, ahogy olvasom.)

    Itt a fórumban írtak alapján próbáltam már a tiszta rendszerindítást, töröltem a letöltött windows update fájlokat, futtattam a DISM és SFC parancsokat, futtattam a windows update hibaelhárítót, utoljára ezeket még egyszer tiszta rendszerindítás módban, és próbáltam a Microsoft update katalógusból külön-külön letöltött frissítések egyenkénti telepítését, de semmi nem vezetett eredményre.

    Az első frissítés, ami nem települt, a KB4528760-as számú volt, ami megjelenését tekintve elég közel volt időben az operációs rendszer telepítéséhez. (Ez alapján tartok tőle, hogy ez nem fog esetemben egykönnyen megoldódni, hiszen szinte a telepítés óta folyamatosan gond van a frissítéssel.) Azóta a frissítési előzmények alapján az előzővel együtt immár 6 frissítés (a továbbiak: KB4532693, KB4540673, KB4549951, KB4550945, KB4551762) telepítése is sikertelen volt. Viszont voltak olyanok, amelyek települtek.

    Véleményetek szerint van értelme tovább próbálkoznom olyannal, amit eddig még nem próbáltam? Érdemes lehet-e megpróbálnom esetleg az AOMEI Backupper programmal 2020.01.04-én készített mentést visszaállítani? Van vajon esély rá, hogy ez utóbbi visszaállítással megoldódna a frissítési probléma?

    Vagy jobban járok (feltételezve, hogy valamilyen hardver vagy szoftver ütközési probléma áll fent), ha megpróbálkozom egy másik verziójú telepítővel?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák