Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz vlevi #97852 üzenetére

    Én Home verziót talán még Toshiba C660 laposon használtam (nem sokat, mert a lapost gyorsan túladtam)

    (#97853) zolee001: :R

    (#97854) csicso82 & (#97861) core i7: Pedig érzetre olyan, amit írtam és van benne ráció. Anno mikor még nem voltak elérhetők így a rendszerek (Microsoft letöltési oldalon) akkor innen-onnan beszerzett verziók nem voltak olyan minőségileg, mint a lemezes "eredeti" verziók. (stabilitást és egyéb mást tekintve) bár ez még Win7 fénykorában volt. Mind1, elfér a Pro nálam a laposon, így teljes lesz a kép. :D
    A Home kulcsot kinyomtattam, mert lehet még hasznát fogom tudni venni majd. (vagy nem) de gondolom az csak ezen a laposon használható fel, mert termék specifikus key. (lehet) - alaplapot cseréltek (Asus szakszervizben) és arra is ráírták (BIOS-ban) a "régi" key-t vagy mi.

    ◄►"Desktop Killer" Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop With Prema® Team BIOS►*i9-10900KF @ 5GHz (AIO Water System)*4x32GB=128GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 GDDR6 16GB vRAM MXM*4x2TB=8TB M2 SSD►-_-◄LG V30+ ThinQ Blue►SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák