Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penguin95

    senior tag

    válasz Albigator #84182 üzenetére

    Saját részről én csak ajánlani tudom, mint írtam. Jelenleg 710 pozitív értékelése van (ugye eddig jóval több volt, csak átalakult az értékelési rendszer), és 0 negatív. Emellett ha jól tudom, a SoftDirect nevű weboldal is hozzá tartozik, ahol ugyanezeket árulja, kicsi felárral (pontosabban a HA-n akciózik).

    Egyébként a dolog úgy működik, hogy leszedsz egy Windows 10 ISO-t a Microsoft-tól (itt ugye kulcsot nem kér), kiírod egy adathordozóra, felteszed, és vagy telepítés közben, vagy utána megadod a kulcsot amit vettél. Telepítés után erre van direkt egy 30 napos türelmi időszak a rendszerben, meg ha még nem változtattak a dolgon, akkor ezt ki lehet tolni 60-120 napra (pontosan már nem emlékszem, hányszor lehetett eljátszani). Ez jogtiszta használat, mivel maga a Microsoft biztosít egy próbaidőszakot, néhány korlátozással (nem állíthatod át a háttérképet, stb.). Ezek a korlátozások viszont azonnal eltűnnek, ha aktiválod a rendszert. Ha megvan a licenc, akkor a CoA matricáról csak beírod a kulcsot, és kész is. Csak arra figyelj, hogy olyan rendszert telepíts, amilyen kulcsot vettél / venni fogsz.

    Na de most már hagyom érvényesülni a többieket is.

Új hozzászólás Aktív témák