Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz vlevi #65495 üzenetére

    Én is egy kezemen megszámolom hány áruházi appot használok elégedetten. A Torrex Pro-t megvettem az tetszett pár hibát leszámítva. Kevesen írnak nulláról UWP appot, ha meg igen az többnyire olyan is. Pl. a VLC app vicc, akkor egyszerűbb lenne a win32-t áruházasítani ahogy a Spotify tette. Facebook portolt appok hát... bár ők minden platformon gyenge appokat írnak. Hogy a fejlesztőket nem érdekli az más tészta, de amit a Microsoft megtehetne és mégse az bosszantó. Pl. Edge-nél azzal mentegetőznek kevés kiegészítő van, hogy gondosan válogatják őket és egyesével engedélyezik a minőség miatt. Erre az áruház tele van béka segge alatti minőségű és ilyen scam guide appokkal. Csak azért elmondhassák hány ezer app van már. És Win10-ről nem is szabadna mutatni a 4 éve nem frissült régi Win8 tabletekre írt appokat.

    Képnézőnél nálam az rejtélyes, ha előbb az appot indítom el és a gyűjteményben ott lapozgatok akkor lassú és várni kell mire kitisztul élesre a kép, ha meg simán file explorerből nyitok meg egy képet és lapozgatok tökéletesen mutatja gyorsan, mindegy hány ezer fotó van a mappában.
    És örülnék ha megfordítanák a logikát: most kattintásra tűnik el a kezelősáv, hogy tényleg csak a képet nézhesd belelógó menüsáv helyett, az lenne a logikus megnyitáskor csak a képet látod és ha akarsz valamit kezdeni akkor még egy katt és akkor előjön a menüsáv.

  • #82146048

    törölt tag

    válasz vlevi #65495 üzenetére

    Szerintem nem a platform maga rossz, hanem egyszerűen bugosak az appok.
    Fel kellene tölteniük win32-es alkalmazásokkal az áruházat. Nem szemetelnek, sandboxban futnak, egy helyről telepíthetők és automatikusan frissíthetők.
    Tapicskolásra már a Chrome (és novembertől elvileg a Firefox) is alkalmas, szóval az UWP-s Edge előnye csökken.
    Azt nem értem, hogy miért nem biztatja a Microsoft a fejlesztőket arra, hogy megjelentessék ott is az alkalmazásokat? Lehetne valamilyen külön program nekik, vagy ilyesmi.

    Nekem amúgy a képnéző rendesen működik, tudok léptetni akármennyi kép között. Régebben az automatikus képjavítást kikapcsoltam, azóta fejlődött, már nem zavaró. Gyors effektekre vagy leginkább vágásra teljesen jó. A Posta mindig szinkronizál, de sokszor össze-vissza kell kattintgatnom, hogy olvasottnak lássa a Gmail is, ezt valahogy nem akarják javítani. Korábban írtam, hogy kint marad az olvasatlan levelek száma, ezt úgy tűnik, hogy megoldották.
    A Groove nekem megfelel, de ha neked nem, akkor felesleges is arra várni, hogy belepakoljanak dolgokat. Ott a lejátszód, használd azt :)

    twofatcat: Azt hiszem ilyen volt a 8-as képnézője, az teljes képernyős volt, mindent elrejtett.

Új hozzászólás Aktív témák