Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Racecam

    MODERÁTOR

    válasz kekigyu #35796 üzenetére

    A Hardveraprós kulcsok származásával nem vagyok tisztában, de home home-ra pro és ultimate pro-ra frissül. 32, vagy 64 bit az mindegy, mert akármelyik van, a másik verziót ugyanabból felteheted később tiszta telepítéssel. (Azért célszerű elsősorban 64 bit-es verziót venni és használni.) Ugyanarra gépre (alaplapra
    ) amennyiben legális OEM kulcsról van szó, bármennyiszer újra felteheted.

    Com'è diverso il mondo visto da qui

  • twollah1976

    őstag

    válasz kekigyu #35796 üzenetére

    A frissítéssel vigyázz, mert úgymond egy OEM Windows 10et kapsz.
    Magyarra fordítva az adott hardverhez köti magát a Win 10, tehát ha elpukkan az alaplap akkor ugrott a Win 10 is.
    Jobban jársz ha egy egy felhasználós dobozos (teljes értékű, nem OEM) licencet veszel.
    Annyiszor és olyan hardverű gépre rakod fel amire csak tudod, arra kell vigyázni, hogy egy időben csak egy Windows 10 mehet.

    A legegyszerűbb módja a vételnek egy bankkártya ami terhelhető a megfelelő összeggel.
    Felhívod a Microsoft Online Store ügyfélszolgálatát (06-1-267-4636 és követed a menüpontokat).

    Én ott vásároltam az egy felhasználós Windows 10 Home licencem 41 ezer pár száz forintért.

    Felhívod az ügyfélszolgálatot, elmondod, hogy mit szeretnél venni.
    Bediktálod a bankkártya, email adataid, kapsz visszaigazoló emailt benne biztonsági kóddal amivel igazolod, hogy te vagy te.
    Kell egy Microsoft fiók is amit pár pillanat regisztrálni.
    Ha jól emlékszem 2x1 dollárral terhelik a bankszámlád, hogy minden ok.
    Utána megkezdődik a tényleges vásárlás, a support nagyon segítőkész.
    Ahogy megtörtént a vásárlás elküldik emailben a termékkódot, a termék nevét, a termékkulcsot, stbt.
    A következő emailben kapsz egy linket ahonnan le tudod tölteni azt a MS programot amivel vagy ISOt vagy USB kulcsot tudsz készíteni a programmal letöltött Windows 10-ből.

    Az installálás menetét gondolom nem kell leírnom.

    A vásárlás után 30 nap elállási időd van, erre még nem kérdeztem rá, hogy hogyan működik.

    U.i.: mindenkit arra bíztatok, hogy használjon legális programokat, oprendszert.
    Tudom húzós összeg egyben kiadni azt a 41 ezer forintot, de később egy rakat felesleges idegeskedéstől óvja meg magát az ember (szar a crack, az aktivátor teleszemeteli a gépet vírussal, lebukik a Windows, hogy lopott stb).
    Ha már napi szinten használunk valamit akkor legalább az ne lopott legyen.
    Mintha megvennénk a Mercedes-Benz SLS AMG-t és a benzinkútról lopnánk bele a benzint.

    [ Szerkesztve ]

    \m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

  • Franklin

    addikt

    válasz kekigyu #35796 üzenetére

    A hardveraprós kulcsos módszerrel lehet, hogy aktivált windows-od lesz, de nem lesz jogtiszta, mert nem fogod tudni számlával igazolni a vásárlást.

    De javítsatok ki, ha tévedek.

Új hozzászólás Aktív témák