Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • edari

    őstag

    válasz bzoley #27099 üzenetére

    Döglött Rókának adok igazat. Ha ez mindenkinél így lenne, akkor az MS már csődbe ment volna.

    Bocsi hogy nem olvastam vissza, de milyen hdd van alatta? Hr-t próbáltál már?

    King Unique: csak az a baj, hogy még az is op. rendszerre van fogva, ami nem is az ő hibája.

    [ Szerkesztve ]

  • #58000384

    törölt tag

    válasz bzoley #27099 üzenetére

    Én egy gépen sem tapasztaltam ilyet. Olyat igen, hogy a frissítés alatt belassult minden (régi laptopon is, azon meg 7 van), de olyan, hogy random fájlokra kattintáskor lefagy minden, olyat soha, de még csak nem is olvastam ilyenről. Szóval a tapasztalataidtól még nem lesz tény.
    Ilyet még akár torrentkliens is okozhat, mivel összefüggő, nagy fájlokkal is dolgozhat.

    Ha megfagy az explorer (vagy akármi), akkor bezárod, majd szépen beírja az eseménynaplóba. Közben meg az erőforrásfigyelőt kell nézni, hogy mi fogja vissza a gépet (minden folyamat látszik).
    Előfordulnak hibák a 10-zel (elég változatosak), de egyetértek azzal, hogy ha ez általános hiba lenne, akkor tele lenne vele minden. De nem az.

    King Unique: A 10 már nem is használ drivereket, meg csak poénból késtek bizonyos hangkártya driverek is pár hónapot a kiadás után. A sarkításaid minden esetben helytállóak. A különféle kémelhárító mókolások is a rendszer hasznára váltak. Ja, nem.
    De lehet hinni, hogy mindenben hazudik az MS, és a családi képeket úgy szippantja ki a gépről a háttérben, mint az ipari porszívó. Csak a 10 kommunikál MS-szerverekkel a háttérben, meg úgy egyáltalán, a telemetria is az ő találmányuk.

    (#27127): Nem az adatgyűjtés kitaláció (hiszen az EULA része), hanem az, amit egyesek feltételeznek róla.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák