Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz piadex2 #133088 üzenetére

    Kezdésnek driver frissítés, vagy egy korábbi felpakolása.

    Nekem egy régesrégi notin csinált ilyet - a tiéd nem ilyen - ott az volt a megoldás, hogy az eszközkezelőben kivettem a pipát az "energiatakarékos mód engedélyezése" elől, kezdésnek ezt próbáld ki.
    Nálam ez kevés volt, így az vált be amit a neten olvastam az én WIFI adapteremre, hogy letiltottam az "N"-es szabványt, és csak a "G" szabványon kommunikálást engedélyeztem, így lassabb lett de stabil.

    Remélem lesz akitől kapsz esetleg más tippet de ezeket kipróbálni nem túl bonyolult, tehát akár tesztelheted is amíg nem jön valami jobb tanács.

    Driver keresésre a gyártó honlapját hasznád ha ott nem találod akkor ajánlom a Driver Easy programot aminek a próbaverziója is tud segíteni a legfrissebb driver megtalálásában de a telepítést neked kell manuálisan elvégezni ami nem macerás: a mappát amiben a driver található betallózod az eszközkezelőben elindított manuális driver keresés során és frissíted azt utána esetleg egy gép restart és teszteld.
    Ha valami nem klappol az új driver-rel akkor ha eltávolítod és nyomsz egy gép restart-ot - az sosem árt egy driver frissítés után - akkor vissza fog állni a rendszer a korábbi driver-re amit a rendszer biztonsági okból mindig megőriz a gyors visszaállítás érdekében.

Új hozzászólás Aktív témák