Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz qdak #122347 üzenetére

    Oké, ezeket majd lecsekkolom.
    tegyél te is egy parancsikont, vagy 1 batch file az indítóba, ami autómatán felcsatolja.-> Már megtettem, TC-ben meg a *-ikonos gyors elérésű mappák közé tettem.

    Amúgy két Android-os eszközről is látszanak ilyenkor is a Win10 megosztásai. (Lehet ez az új frissítés is közbejátszik, azóta akárhányszor újra lett indítva, egyszer sem látta magától a Win7.) Van egy ESET IS is mind két gépen, de nem hinném, hogy az kavarna be. ??? Továbbra is valami Service-re gyanakszom leginkább (vagy az egyik, vagy a másik gépen).

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz qdak #122347 üzenetére

    Ma reggel megint frissen boot-olt a Win10-es gép és persze megint nem látja...

    Nálam (Win7):

    Különbségek:
    Hálózati helyfigyelés: Indítás: Nem kézi, hanem Automatikus
    Hálózatvédelmi ügynök: Nekem se fut, de az Indítás Kézi és nem Letiltva.
    Netlogon: ez a te képeden nem látszik.

    Amik még érdekesek lehetnek:
    ASP. NET State Service: Disabled
    BranchCache: Stopped / Manual
    ComputerBrowser: Started / Manual
    Link-Layer Topology mapper: Stopped / Manual
    Remote Procedure Call: Started / Automatic
    RCP Endpoint MApper: Started / Automatic
    Workstation: Started / Automatic ->A legfontosabbnak tűnő a leírása alapján

    És hiába működik a manuális Shortcut-os hozzáadás/csatlakozás, ezek csak a File böngészőben és a TC-ben működnek. Bármilyen másik program továbbra sem látja. Ez pedig így eléggé megnehezíti a használatot, ha pl. a Word-ből akarnék egyből oda menteni, vagy egy Média lejátszó programból onnan megnyitni file-okat. Erre valami megoldás? (Hálózati meghajtóként felcsatolás pl. azt hiszem valami ilyesmi??? No mindjárt rákeresek.)

    Ha gondolod nyomok egy képet a W10 Services-ről is-> Jöhet, köszi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák