Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacpac

    őstag

    válasz King Unique #122230 üzenetére

    "Viszont végérvényesen letiltani a frissítéseket nyilván nem javasolt, azért meg pláne nem sok értelme van, mert elsőre nem sikerült megtalálni az IE-t... :DDD "

    Szerinted tényleg ennyi a gondom?

    "Attól, hogy frissítve van a Windows, még működik és használható a kompatibilis mód"

    Nálam valamiért nem... Fogalmam sincs mi történt, mikor hülyült meg, de nem is akarom már kideríteni.

    Volt egy beírásom, akkor elgurult a gyógyszer, nem voltam durva, mégis figyelmeztetést kaptam és törölték a post-om.
    Ahelyett hogy törölte volna belőle azt ami fájt a kedves modinak, (ezért még mindig nem tudom mi volt a gond, csak sejtem) ezért választ sem kaptam.

    Tömören a gondom:
    Vettem egy oprendszert, ami minden frissítéssel egyre szarabbul működik, ha leülök a gép elé, nem azt akarom bújni, hogy most ez vagy az miért nem megy rendesen. Használni akarom a gépet, nem fórumot bújni hogy ez vagy az miért nem megy, az adott frissítés mit cseszik szét..
    Szóval nálam Update off mostantól. 40 múltam. Nem most telepítettem az első win-t, de most kapcsolom ki először az update-t.

    Egy biztos, soha többet nem fogok venni operációs rendszert.

Új hozzászólás Aktív témák