Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jeni

    félisten

    válasz King Unique #119609 üzenetére

    Pyttawrx
    erről nem tudtam,megspórolhattam volna rengeteg időt,na jó másfél órát. ;]

    Egy másik nagyobb 240Gb SSD-re akartam a Win10 Pro újra feltenni.
    A 120Gb korábbi SSD-t lehúztam de megfeledkeztem,hogy a 1TB HDD-t is le kell húzni,hogy ne zavarjon be.
    Telepítésnél rendesen jelöltem ki és mikor ezzel kész lett, azután jött be a kettős kötet boot kiválasztás.
    Mivel nem elsődleges volt a Win 10 Pro kötet így nem ment automatikusan tovább.
    Ha pedig lehúztam a Samsung 1TB HDD-t akkor meg nem indult el a gép,mintha meghajtó nélküli lett volna a dolog. Hiába az elsődlegesen az SSD-re volt állítva BIOS-ban,nem indult tovább.
    Nem akartam annak kitenni,hogy minden egyes bekapcsolásnál kurzorral válassza ki a megfelelő kötetet.
    Megoldás a dologra,hogy csináltam egy alaphelyzetbe vissza állítást így már DUAL BOOT MENÜ sem jelenik meg vagyis nincs kötet megjelenés.
    Nem akartam a 120Gb SSD-ra ismét frissen feltenni a rendszert mert el akartam kerülni ha netalán az aktiválást digitálisan nem sikerülne.
    Ellenben viszont majd a gyereknek kell ismét egyes programokat feltenni,illetve a jelszókat beállítani attól függetlenül,hogy a korábbi beállítások,programokat ,személyes dolgokat ne törölje le megoldást választottam.
    Kárpótlásul kap majd 6 gombócos fagyit tőlem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák