Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyulank

    addikt

    válasz King Unique #110612 üzenetére

    Te kevered a dolgokat. Abban a szövegkörnyezetben nem lehetett zsugorítás, mert az volt a kérdésem, hogy mit csináljak, hogy lehessen zsugorítani...Arról nem én tehetek, hogy te minden másról beszélsz, és belekavarodsz. Meg arról sem, hogy direkt rosszul érted, hisz ha valaki nem akarja direkt rosszul érteni, hogy nem lehet zsugorítani, nem érti úgy, hogy lehet. Véletlenül sem gondolod, hogy azért probléma, hogy 12 gigát tud zsugorítani, mert 140 gigát szabadítottam fel. Hogy talán, ha 12 giga szabad hely lenne, nem beszélnék 140-ről. Milyen új partícióról beszélsz? Ott tartunk, ahol elkezdtem. Van 171 giga szabad hely, és ha rámegyek a zsugorításra, beírja a 12 gigát, hogy annyit tud zsugorítani. Ennyi. Tudom, most belekötsz, hogy eddig 140 volt, de azóta már 171... És ez ugye nagyon fontos a téma szempontjából szerinted, ezért leírtam. Tényleg, hogy gondolod, hogy zsugorítsak 12 gigát, aztán csináljak 12 gigás partíciót, és ?! Számodra logikusak ezek a lépések nem számomra. A nem volt olvashatóban is teljesen lényegtelen dolgokat vársz. Nem tudom mit nem lehet érteni azon, hogy zsugorítom ami van, aztán a szabad helyre partíciót vagy partíciókat hozok létre. És hogy ezeket törlöm, és visszaméretezem. Ha az a célom, hogy az adataimat visszanyerjem, akkor hogy lehet kérdés, hogy ugyan mit töröltem, és mit méreteztem vissza? Lehet, hogy azt töröltem amin az adataim voltak, és utána lett olvasható? Rég volt már, de tán formázatlanként kezelte. Ja, de az csak véletlen és a próbálkozásaimnak köszönhető, hogy ideiglenesen, mert máshogy nem állt helyre de a windows nagyon le akarta formázni.

    [ Szerkesztve ]

    ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

Új hozzászólás Aktív témák