Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz Geth #94182 üzenetére

    Ha már a destruktív szóba került, akkor az ugye alap, hogy a fontos adatokról mindig legyen biztonsági másolat. Viszont az már ez esetben sem mindegy, pláne nagyobb adatmennyiségnél, hogy valamit csak 1x kell megcsinálni, 1x átmozgatni az adatokat egy átméretezésnél, vagy 2x, 3x... Meg hova másolod akkor, ha nincs a lemezen ahhoz elég hely? Max. másik fizikai lemezre, aztán utána vissza az eredetire. Már akinek van másik szabad lemeze, vagy éppen biztonsági mentése, amiről 1:1-ben vissza tudja másolni. De akkor ezek szerint inkább csináljak magamnak plusz munkát és másolgassam akár duplán az adatokat a beépített particionáló eszköz korlátoltsága miatt csak azért, hogy utána elmondhassam, hogy én bezzeg nem használtam külső programot... Meg úgy, hogy ott van közben egy arra való, akár ingyenes célprogram, ami simán meg tudná oldani. Hát nem és aki nem akar feleslegesen szórakozni ezzel, az vsz szintén nem így fogja... :N

    Amúgy nem emlékszem, hogy bárhol is írtam volna olyat, hogy (azok a bizonyos) rendszerbuheráló programok, meg azok kötelező használata... Olyanokat konkrétan én sem nagyon szoktam használni, viszont a külső programok korántsem csak az ilyenekből állnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák