Új hozzászólás Aktív témák

  • GEPESZ66

    veterán

    F-Secure Safe-t használok.
    A WIN tűzfal beállításainál a Vendég hálózat az aktív, a Magán hálózatnál a nincs kapcsolat szerepel.
    Otthon használom az asztali gépet, így nem fordítva kellene lennie?
    Hogyan tudom ezt megváltoztatni?

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz klaczi #93599 üzenetére

    Tenyleg nem tudom mirol vakersz:)

    Kerlek sorold mi nem jo!

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

  • Interceptor

    addikt

    Hello,

    Telepítésnél megadtam email/jelszó párost, hogyan lehet beállítani, hogy ne kérjen minden bekapcsolásnál jelszót? Aztán még ott van a pin bekérő ablak is... Korábban ezt meg lehetett oldani, most tanácstalan vagyok. netplwiz sem segít mert hiányzik a checkbox. Köszi.

    Nem kell drága gép, csak játékra kell

  • Cs1csó

    félisten

    válasz Interceptor #93608 üzenetére

    Start menüben elkezded begépelni: netplwiz

    futtatod majd kiveszed a pipát kétszer beírod a jelszót megerősítés és kész. + gépház - Fiókok - bejelentkezési lehetőségek - az első soha és alul az adatvédelemnél is ki lehet venni a pipákat.

    [ Szerkesztve ]

  • terapeuta007

    aktív tag

    Valaki emlitette itt hogy a kinezet allitast ki lehet unlockolni aktivalas nelkul.
    Errol bovebben tudni szeretnek.

    Jimi Hendrix-Purple Haze

  • terapeuta007

    aktív tag

    válasz Cs1csó #93611 üzenetére

    Már rákerestem. A regedit-ben mar beallitottam hogy dark theme legyen metro appokban. Hatterkepet alapbol betudtam allitani

    Még annyit szeretnek csinalni hogy az ablakok szinet egy fix szinre megvaltoztatni. Accent color.

    [ Szerkesztve ]

    Jimi Hendrix-Purple Haze

  • Interceptor

    addikt

    válasz Cs1csó #93609 üzenetére

    Írtam, hogy a "netplwiz sem segít mert hiányzik a checkbox." vagyis nincs mit kipipálni. A második fele amit írtál az már eddig is megvolt, de az önmagában kevés. Egyéb ötlet?

    [ Szerkesztve ]

    Nem kell drága gép, csak játékra kell

  • Cs1csó

    félisten

    válasz Interceptor #93613 üzenetére

    Van egyáltalán jelszó beállítva? Mert ha nincs akkor előbb hozz létre egyet hogy ki tudd ott kapcsolni (hülyén hangzik de így működik nekem sem volt jelszóm és alvó állapot után mindig rá kellett böknöm a belépésre jelszót nem kellett beírni tehát ébresztés után nem egyből az asztalra töltött be a gép hanem a zároló képernyő jött be de miután csináltam egy jelszót amit kikapcsoltam már egyből az asztalra ébredt a gép )

    terapeuta007

    Esetleg kipróbálhatod még a Winaero Tweaker-t lehet erre is képes.

    [ Szerkesztve ]

  • DJosef

    őstag

    válasz King Unique #93592 üzenetére

    Köszönöm a segítséget, működött. A telepítés elején egyből kérte a product key-t így választani már nem lehetett a verziók között, Windows 10 Home települt automatikusan.

    Forget about it

  • tordaitibi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Interceptor #93608 üzenetére

    Úgy tudom ilyen belépésnl nem lehet kikapcsolni az azonosítást.
    Pin, password, retinaszkennelés :) windows hello.
    Hogyan lehet visszaállni mezei user-passwordra azt nem tudom de annál engedi kikapcsolni.

  • makoss

    addikt

    Üdv!

    Mi ez a memória kiíratás? :R

    Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz makoss #93621 üzenetére

    Üdv,

    Mi ez a CCleaner??

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

  • Interceptor

    addikt

    válasz Cs1csó #93614 üzenetére

    Igen, jelszó be van állítva, már telepítésnél meg kellett adni és egyszerűen nem lehetett kikerülni.

    (#93619) tordaitibi: Valahogy éreztem :(

    [ Szerkesztve ]

    Nem kell drága gép, csak játékra kell

  • Kékes525

    félisten

    válasz makoss #93621 üzenetére

    Valami probléma volt a rendszeredben vagy valamelyik applikációdban és olyankor kiírja a memória aktuális tartalmát a hibakeresés megkönnyítése érdekében. Ebből kiderülhet a hiba oka. Csak a hibakeresés szempontjából szükséges a fájl, ezért ajánlja fel törlésre a CCleaner.

    (#93622) Döglött Róka

    Miért kell ilyeneket kérdezni? Ha nem tetszik a kérdés, vagy a CCleaner használat, akkor ignoráld a hozzászólást. Téged ilyen programok irritálnak, engem az ilyen típusú megjegyzések. Egy kicsit toleránsak lehetnétek a felhasználói szokásokkal. Neki tetszik az a program, neked nem. Mindenkinek a magánügye, hogy használ e ilyeneket e vagy sem. Amúgy semmi baj sincs a Ccleanerrel. Van haszontalan funkciója, de van hasznos is.

    [ Szerkesztve ]

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

  • Armagedown

    őstag

    válasz Döglött Róka #93622 üzenetére

    Egy olyan program, amivel jobban ki lehet pucolni a gépet, mint a beépített lehetőséggel.
    Sőt, van olyan, aki nem a Windows Media Playert használja a filmek lejátszására :DD
    Vagy akár alternatív képnézőt, zenelejátszót is használ.

    [ Szerkesztve ]

    “If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

  • Geth

    addikt

    válasz tordaitibi #93619 üzenetére

    MS account, PIN, automatikus belépés együtt :) Ott valami más lehet.

    [ Szerkesztve ]

  • zolee001

    őstag

    válasz Armagedown #93625 üzenetére

    Pontosabban az a program amit feltörtek 2 éve és deifinicios bázisát modositották virusra és több millio gépet fertözött meg

    Én is iyen minöségi security softwarre vágynék
    Jaa,nem

    Dear CCleaner customers, users and supporters,

    We would like to apologize for a security incident that we have recently found in CCleaner version 5.33.6162 and CCleaner Cloud version 1.07.3191. A suspicious activity was identified on September 12th, 2017, where we saw an unknown IP address receiving data from software found in version 5.33.6162 of CCleaner, and CCleaner Cloud version 1.07.3191, on 32-bit Windows systems. Based on further analysis, we found that the 5.33.6162 version of CCleaner and the 1.07.3191 version of CCleaner Cloud was illegally modified before it was released to the public, and we started an investigation process. We also immediately contacted law enforcement units and worked with them on resolving the issue. Before delving into the technical details, let me say that the threat has now been resolved in the sense that the rogue server is down, other potential servers are out of the control of the attacker, and we’re moving all existing CCleaner v5.33.6162 users to the latest version. Users of CCleaner Cloud version 1.07.3191 have received an automatic update. In other words, to the best of our knowledge, we were able to disarm the threat before it was able to do any harm.

    Technical description

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz Armagedown #93625 üzenetére

    Egy olyan program, amire semmi szükség nincs. Bizonyos esetekben többet árt mint használ. De legalább a Dünning-Krueger tételt igazolja "power usereknél".

    Kékes: Van véleményem, leírom. Ha nem tetszik használd valami értelmesre azt a havi párszáz forintot amit kikunyerált tőled a PH!.

    Egyébként a borzalmas fordítás ellenére szerintem Memory Dump-okról van szó, amik kék halálkor keletkeznek vagy appcrash esetén keletkeznek. Ezt takarítja ez a förmedvény, nehogy könnyű legyen a hibakeresés:)

    [ Szerkesztve ]

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

  • dajkapeter

    senior tag

    válasz zolee001 #93627 üzenetére

    :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C

    [ Szerkesztve ]

    Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

  • #54072192

    törölt tag

    válasz Armagedown #93625 üzenetére

    Jaja, sokkal jobban pucol :D A képen lévő dolgokból mihez kell? Böngésző cache-t minek törölgetni? A következő böngészés alkalmával megint tele lesz, de egyébként is kezelik a programok maguk.
    A karbantartó törli a többit. A thumbnaileket szintén törli a rendszer (sőt, szerintem túlságosan gyakran). A kérdéses dumpot meg már csak azért sem kéne eltüntetni, mert normál esetben alig van valami, és azok sem feltétlenül nagy fájlok. Előbb meg kellett volna nézni, hogy mi, mit és miért rakott oda.

    Ehhez semmi köze a többi programnak. Ez a rendszer és más programok dolgaiba töröl bele, nem egy lejátszó. De legalább az Avast örül a felhasználóknak.

  • Armagedown

    őstag

    válasz zolee001 #93627 üzenetére

    Nem csak ezt, hanem más programot is feltörtek már, ennyi erővel egyiket sem biztonságos használni.
    Ráadásul csak a 32 bites rendszereket érintette a hiba, már nagyon régóta vannak 64 bites operációs rendszerek.
    #93630 A böngészők előzményei ezzel a programmal sokkal gyorsabban törölhetőek, mint nélküle.

    [ Szerkesztve ]

    “If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

  • #86564352

    törölt tag

    válasz Kékes525 #93624 üzenetére

    Amúgy semmi baj sincs a Ccleanerrel. -> ez így költői túlzás :)

    Mindenkinek a magánügye, hogy használ e ilyeneket e vagy sem. -> az van gyakran a "szar a Windows mi lehet a baj" kezdetű történeteknél, utólag kiderül beletúrt a rendszerbe a delikvens ezekkel az "optimalizáló" progikkal anélkül tudná mit jelent miket pipált be. Aztán hibajelentéskor, segítségkéréskor nem azzal kezdi takarított és tweakelt hanem úgy "szar a Windows mi lehet a baj?" Arról nem is beszélve amióta az Avast bloatware cég megvette milyen bakik, adatgyűjtésről, problémák voltak.

    A Microsoft kifejezetten nem ajánlja ezeket és úgy hallottam fontolgatják bevezetnek figyelmeztető értesítéseket az ilyen programok ronthatják a Windows-t. Mert elegük van abból user pucolgat aztán hiba esetén szar a Windows-t kiabál.

  • #54072192

    törölt tag

    válasz Armagedown #93631 üzenetére

    A Firefoxban az 3 kattintás, és nem csak az egészet tudod egyben törölni, hanem dátum és tartalom szerint válogathatsz. De még ha ez annyira sok is lenne, ehhez tényleg kell egy külön program? Ha rendszeresen törölni kell az előzményeket, akkor meg be lehet állítani a böngészőben, hogy magától tegye meg.
    Amúgy ott van az is, mikor a Piriform/Avast az ingyenes verzióba adatporszívót rakott, amit ki sem lehetett kapcsolni. Erre kaptak rendesen az interneten, majd előbb megpróbálták kimagyarázni és megtartani a funkciót, aztán módosítottak rajta. De az Avastnak nem a guglitól van 11 PB-nyi adata a felhasználókról (51. oldal).

    Egyébként a karbantartó írja, hogy mi az a memory dump, a CCleaner nem. Ott megnézheted a fájlokat, és ha érted amit látsz, akkor oké, ha nem, akkor csak törölgetsz.

  • zolee001

    őstag

    válasz Armagedown #93631 üzenetére

    "A böngészők előzményei ezzel a programmal sokkal gyorsabban törölhetőek, mint nélküle."

    Mondjuk minden böngészöben a settinsben állithatto ,hogy bezárás után törölje az elözményeket,tempeket stb no de használjunk erre külön programot,bravo

    Másik dolog ,hogy eme program a windows beépitett eszközeit hivja meg csak egy saját gui mögé bujtatva
    Egy sima scriptbe összefüzhetöek ezek vagy powershell scripte szintugy
    Majd feltöltöm valahova de adok neki hangzatos nevet, pl advanced system cleaner care debuuger professional enterprise free editon for 1.0+ users

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz Armagedown #93631 üzenetére

    https://a.te.ervelesi.hibad.hu/te-is

    https://a.te.ervelesi.hibad.hu/mazsolazgatas

    @zolee001: "for Power Users" legyen, akkor többen töltik le.

    [ Szerkesztve ]

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

  • Armagedown

    őstag

    válasz #54072192 #93633 üzenetére

    Az összegyűjtött adatokat a program továbbfejlesztésére használják, a Microsoft is ezért építette be a telemetriát a Windows 10be. (legalábbis ez a hivatalos álláspont :U )
    #93634 Az általad írt script képes szelektíven törölni a sütiket?A Ccleanertben lehetőség van kiválasztani, mely sütiket törölje és melyik maradjon, enélkül kiléptetne az oldalakról az összes süti törlése után.
    Amúgy köszönöm az infókat, eddig nem tudtam a felvásárlásról, más alternatívát kell keressek, mint ajánlotok helyette?

    [ Szerkesztve ]

    “If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

  • Kékes525

    félisten

    válasz #86564352 #93632 üzenetére

    "Arról nem is beszélve amióta az Avast bloatware cég megvette milyen bakik, adatgyűjtésről, problémák voltak."

    ja, ja. Bezzeg a Windows nem gyűjt adatokat. :D Mellesleg az Avast Free ajánlott vírusirtó az ingyenesek közül.

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

  • zolee001

    őstag

    válasz ddmb #93637 üzenetére

    "Céges Windowsos gépemen hónapok óta nincs admin jogosultságom. A féreg admin elvette vmi policys indokkal. Épp elég ez nekem. Nem tudok diskpartot használni, nincs disk management, nem tudok egy redvás disk cleanupot csinálni, nem tudom upgradelni a progijaimat, jó lett volna drivert updatelni bizonyos problémák esetleges elhárítása miatt..."

    Örülj neki,az admin megdolgozik a pénzéért mivel ez az ö dolga nem a tiéd
    Más megközelitésböl az admin nyugodtan akar munkaidöben sorozatokat nézni és ezért automatizálja a feldaatokat.
    Komolyra forditva,manapság egy sima WU-tol is rettegni kell,hogy mit csesznek el erre még rájöhet az alkalmazások friisitése ami ilyen olyan okobol is félre szokott csuszni és megy a sirás (jogosan) amiért nem müködik a program.
    Emiatt illik tartani egy teszt rendszert amire elöször ráengejük az updateket és ha minden klappol akkor lehet teriteni a cég többi gépére

    Az meg ,hogy te adminként password nélkül használod az otthoni géped magánügy,elég egy üres szép fehér weboldal amit ha megnyitsz befagy a böngészöd de a háttérben máris kakukkoltak a gépednek
    sql injection Fóti Marcell,talán fellelhetö még az elöadása
    Metasploit teszthez tökéletes lenne a rendszered persze alsosok oktatásához:-)

  • zolee001

    őstag

    válasz Armagedown #93636 üzenetére

    Semmi extra,te magad paraméterezheted be mit hogyan szeretnél,rengeteg ilyen és más hasznos script van/volt a techneten illetve a scripting guy oldalán

  • kivlov

    aktív tag

    Sziasztok

    pár napja egy olyan problémával küzdök win 10 1809-en, hogy ha valami alkalmazás nem teljes képernyőben fut és rákattintok a tálcán az alkalmazásra, hogy az ablak feljöjjön akkor ahogy az kell fel is jön de az egér ahogy elhagyja a tálcát el is tűnik visszaugrik a háttérbe, mondhatni kergetjük egymást :)
    ha lecsukok minden mást akkor úgy már nem tud eltűnni.
    eddig még sose csinált ilyet a gép és nem változott semmi van valakinek ötlete mitől lehet ez?

    Köszi

  • #54072192

    törölt tag

    válasz Armagedown #93636 üzenetére

    A Microsoft nem tiltotta le az addigi adatgyűjtés kikapcsolásának lehetőségét (mármint ami korábban kikapcsolható volt), ami pedig az alapszintű telemetria része, arról bőven tájékoztat, és meg is nézeted a tartalmát. A CCleaner esetében nem ez volt. Amúgy is gyenge lábakon áll az az érv, hogy más is csinálja.
    Esetleg még ezt szoktam megmutatni. Az ottani fórumról: "I noticed that my CCleaner (standard free edition) automatically and completely silently updated itself from 5.43 to 5.46 despite having update checking, monitoring etc. unchecked. [...] It looks like that emergency updater (CCUpdate.exe) they added a while back is no longer used for "emergencies" anymore. Sneaky!"
    Ha valaki ennek ellenére továbbra is használni akarja, az használja, de eddig egyetlen dolog nem hangzott el, amire tényleg szükség lenne belőle.

    Szerintem nem kell alternatíva. A rendszerben alapból ütemezve van a takarítás, de ha szerinted túl ritka, akkor használd a karbantartót. Azzal biztosan nem törölsz olyat, amit nem kellett volna. A böngésző dolgait (bármelyikét) bízd magára a böngészőre. A gyorsítótár nem viccből van, hiába pucolod, akkor is pillanatok alatt tele lesz. És ez nem ilyen "használd amit az MS adott" dolog.

  • zolee001

    őstag

    :: ==================================================================================
    :: NAME: Reset Windows Update Tool.
    :: DESCRIPTION: This script reset the Windows Update Components.
    :: AUTHOR: Manuel Gil.
    :: VERSION: 10.5.3.3
    :: ==================================================================================


    :: Set console.
    :: void mode();
    :: /************************************************************************************/
    :mode
    echo off
    title Reset Windows Update Tool.
    mode con cols=78 lines=32
    color 17
    cls

    goto getValues
    goto :eof
    :: /************************************************************************************/


    :: Print Top Text.
    :: @param - text = the text to print (%*).
    :: void print(string text);
    :: /*************************************************************************************/
    :print
    cls
    echo.
    echo.%name% [Version: %version%]
    echo.Reset Windows Update Tool.
    echo.
    echo.%*
    echo.
    goto :eof
    :: /*************************************************************************************/


    :: Add Value in the Registry.
    :: @param - key = the key or entry to be added (%~1).
    :: value = the value to be added under the selected key (%~2).
    :: type = the type for the registry entry (%~3).
    :: data = the data for the new registry entry (%~4).
    :: void addReg(string key, string value, string type, string data);
    :: /*************************************************************************************/
    :addReg
    reg add "%~1" /v "%~2" /t "%~3" /d "%~4" /f
    goto :eof
    :: /*************************************************************************************/


    :: Load the system values.
    :: void getValues();
    :: /************************************************************************************/
    :getValues
    for /f "tokens=4-5 delims=[] " %%a in ('ver') do set version=%%a%%b
    for %%a in (%version%) do set version=%%a

    if %version% EQU 5.1.2600 (
    :: Name: "Microsoft Windows XP"
    set name=Microsoft Windows XP
    :: Family: Windows 5
    set family=5
    :: Compatibility: Yes
    set allow=Yes
    ) else if %version% EQU 5.2.3790 (
    :: Name: "Microsoft Windows XP Professional x64 Edition"
    set name=Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
    :: Family: Windows 5
    set family=5
    :: Compatibility: Yes
    set allow=Yes
    ) else if %version% EQU 6.0.6000 (
    :: Name: "Microsoft Windows Vista"
    set name=Microsoft Windows Vista
    :: Family: Windows 6
    set family=6
    :: Compatibility: Yes
    set allow=Yes
    ) else if %version% EQU 6.0.6001 (
    :: Name: "Microsoft Windows Vista SP1"
    set name=Microsoft Windows Vista SP1
    :: Family: Windows 6
    set family=6
    :: Compatibility: Yes
    set allow=Yes
    ) else if %version% EQU 6.0.6002 (
    :: Name: "Microsoft Windows Vista SP2"
    set name=Microsoft Windows Vista SP2
    :: Family: Windows 6
    set family=6
    :: Compatibility: Yes
    set allow=Yes
    ) else if %version% EQU 6.1.7600 (
    :: Name: "Microsoft Windows 7"
    set name=Microsoft Windows 7
    :: Family: Windows 7
    set family=7
    :: Compatibility: Yes
    set allow=Yes
    ) else if %version% EQU 6.1.7601 (
    :: Name: "Microsoft Windows 7 SP1"
    set name=Microsoft Windows 7 SP1
    :: Family: Windows 7
    set family=7
    :: Compatibility: Yes
    set allow=Yes
    ) else if %version% EQU 6.2.9200 (
    :: Name: "Microsoft Windows 8"
    set name=Microsoft Windows 8
    :: Family: Windows 8
    set family=8
    :: Compatibility: Yes
    set allow=Yes
    ) else if %version% EQU 6.3.9200 (
    :: Name: "Microsoft Windows 8.1"
    set name=Microsoft Windows 8.1
    :: Family: Windows 8
    set family=8
    :: Compatibility: Yes
    set allow=Yes
    ) else if %version% EQU 6.3.9600 (
    :: Name: "Microsoft Windows 8.1 Update 1"
    set name=Microsoft Windows 8.1 Update 1
    :: Family: Windows 8
    set family=8
    :: Compatibility: Yes
    set allow=Yes
    ) else (
    ver | find "10.0." > nul
    if %errorlevel% EQU 0 (
    :: Name: "Microsoft Windows 10"
    set name=Microsoft Windows 10
    :: Family: Windows 10
    set family=10
    :: Compatibility: Yes
    set allow=Yes
    ) else (
    :: Name: "Unknown"
    set name=Unknown
    :: Compatibility: No
    set allow=No
    )
    )

    call :print %name% detected . . .

    if %allow% EQU Yes goto permission

    call :print Sorry, this Operative System is not compatible with this tool.

    echo. An error occurred while attempting to verify your system.
    echo. Can this using a business or test version.
    echo.
    echo. If not, verify that your system has the correct security fix.
    echo.

    echo.Press any key to continue . . .
    pause>nul
    goto :eof
    :: /************************************************************************************/


    :: Checking for Administrator elevation.
    :: void permission();
    :: /************************************************************************************/
    :permission
    openfiles>nul 2>&1

    if %errorlevel% EQU 0 goto terms

    call :print Checking for Administrator elevation.

    echo. You are not running as Administrator.
    echo. This tool cannot do it's job without elevation.
    echo.
    echo. You need run this tool as Administrator.
    echo.

    echo.Press any key to continue . . .
    pause>nul
    goto :eof
    :: /************************************************************************************/


    :: Terms.
    :: void terms();
    :: /*************************************************************************************/
    :terms
    call :print Terms and Conditions of Use.

    echo. The methods inside this tool modify files and registry settings.
    echo. While you are tested and tend to work, We not take responsibility for
    echo. the use of this tool.
    echo.
    echo. This tool is provided without warranty. Any damage caused is your
    echo. own responsibility.
    echo.
    echo. As well, batch files are almost always flagged by anti-virus, feel free
    echo. to review the code if you're unsure.
    echo.

    choice /c YN /n /m "Do you want to continue with this process? (Yes/No) "
    if %errorlevel% EQU 1 goto menu
    if %errorlevel% EQU 2 goto close

    echo.An unexpected error has occurred.
    echo.
    echo.Press any key to continue . . .
    pause>nul

    goto menu
    goto :eof
    :: /*************************************************************************************/


    :: Menu of tool.
    :: void menu();
    :: /*************************************************************************************/
    :menu
    call :print This tool reset the Windows Update Components.

    echo. 1. Open the system protection.
    echo. 2. Reset Windows Update Components.
    echo. 3. Delete temporary files in Windows.
    echo. 4. Open the Internet Explorer options.
    echo. 5. Scans all protected system files.
    echo. 6. Scan the image to check for corruption.
    echo. 7. Check the detected corruptions.
    echo. 8. Repair the image.
    echo. 9. Clean up the superseded components.
    echo. 10. Change invalid values in the Registry.
    echo. 11. Reset the Winsock settings.
    echo. 12. Search updates.
    echo. 13. Explore other local solutions.
    echo. 14. Explore other online solutions.
    echo. 15. Download Diagnostic.
    echo. 16. Restart your PC.
    echo.
    echo. ?. Help. 0. Close.
    echo.

    set /p option=Select an option:

    if %option% EQU 0 (
    goto close
    ) else if %option% EQU 1 (
    call :sysProtection
    ) else if %option% EQU 2 (
    call :components
    ) else if %option% EQU 3 (
    call :temp
    ) else if %option% EQU 4 (
    call :iOptions
    ) else if %option% EQU 5 (
    call :sfc
    ) else if %option% EQU 6 (
    call :dism1
    ) else if %option% EQU 7 (
    call :dism2
    ) else if %option% EQU 8 (
    call :dism3
    ) else if %option% EQU 9 (
    call :dism4
    ) else if %option% EQU 10 (
    call :regedit
    ) else if %option% EQU 11 (
    call :winsock
    ) else if %option% EQU 12 (
    call :updates
    ) else if %option% EQU 13 (
    call :local
    ) else if %option% EQU 14 (
    call :online
    ) else if %option% EQU 15 (
    call :diagnostic
    ) else if %option% EQU 16 (
    call :restart
    ) else if %option% EQU ? (
    call :help
    ) else (
    echo.
    echo.Invalid option.
    echo.
    echo.Press any key to continue . . .
    pause>nul
    )

    goto menu
    goto :eof
    :: /*************************************************************************************/


    :: Open system protection.
    :: void sysProtection();
    :: /*************************************************************************************/
    :sysProtection
    call :print Opening the system protection.

    if %family% NEQ 5 (
    start systempropertiesprotection
    ) else (
    echo.
    echo.Sorry, this option is not available on this Operative System.
    echo.
    echo.Press any key to continue . . .
    pause>nul
    )
    goto :eof
    :: /*************************************************************************************/


    :: Run the reset Windows Update components.
    :: void components();
    :: /*************************************************************************************/
    :components
    :: ----- Stopping the Windows Update services -----
    call :print Stopping the Windows Update services.
    net stop bits

    call :print Stopping the Windows Update services.
    net stop wuauserv

    call :print Stopping the Windows Update services.
    net stop appidsvc

    call :print Stopping the Windows Update services.
    net stop cryptsvc

    :: ----- Checking the services status -----
    call :print Checking the services status.

    sc query bits | findstr /I /C:"STOPPED"
    If %errorlevel% NEQ 0 (
    echo. Failed to stop the BITS service.
    echo.
    echo.Press any key to continue . . .
    pause>nul
    goto close
    )

    call :print Checking the services status.

    sc query wuauserv | findstr /I /C:"STOPPED"
    if %errorlevel% NEQ 0 (
    echo. Failed to stop the Windows Update service.
    echo.
    echo.Press any key to continue . . .
    pause>nul
    goto close
    )

    call :print Checking the services status.

    sc query appidsvc | findstr /I /C:"STOPPED"
    if %errorlevel% NEQ 0 (
    sc query appidsvc | findstr /I /C:"OpenService FAILED 1060"
    if %errorlevel% NEQ 0 (
    echo. Failed to stop the Application Identity service.
    echo.
    echo.Press any key to continue . . .
    pause>nul
    if %family% NEQ 6 goto close
    )
    )

    call :print Checking the services status.

    sc query cryptsvc | findstr /I /C:"STOPPED"
    If %errorlevel% NEQ 0 (
    echo. Failed to stop the Cryptographic Services service.
    echo.
    echo.Press any key to continue . . .
    pause>nul
    goto close
    )

    :: ----- Delete the qmgr*.dat files -----
    call :print Deleting the qmgr*.dat files.

    del /s /q /f "%ALLUSERSPROFILE%\Application Data\Microsoft\Network\Downloader\qmgr*.dat"
    del /s /q /f "%ALLUSERSPROFILE%\Microsoft\Network\Downloader\qmgr*.dat"

    :: ----- Renaming the softare distribution folders backup copies -----
    call :print Deleting the old software distribution backup copies.

    cd /d %SYSTEMROOT%

    if exist "%SYSTEMROOT%\winsxs\pending.xml.bak" (
    del /s /q /f "%SYSTEMROOT%\winsxs\pending.xml.bak"
    )
    if exist "%SYSTEMROOT%\SoftwareDistribution.bak" (
    rmdir /s /q "%SYSTEMROOT%\SoftwareDistribution.bak"
    )
    if exist "%SYSTEMROOT%\system32\Catroot2.bak" (
    rmdir /s /q "%SYSTEMROOT%\system32\Catroot2.bak"
    )
    if exist "%SYSTEMROOT%\WindowsUpdate.log.bak" (
    del /s /q /f "%SYSTEMROOT%\WindowsUpdate.log.bak"
    )

    call :print Renaming the software distribution folders.

    if exist "%SYSTEMROOT%\winsxs\pending.xml" (
    takeown /f "%SYSTEMROOT%\winsxs\pending.xml"
    attrib -r -s -h /s /d "%SYSTEMROOT%\winsxs\pending.xml"
    ren "%SYSTEMROOT%\winsxs\pending.xml" pending.xml.bak
    )
    if exist "%SYSTEMROOT%\SoftwareDistribution" (
    attrib -r -s -h /s /d "%SYSTEMROOT%\SoftwareDistribution"
    ren "%SYSTEMROOT%\SoftwareDistribution" SoftwareDistribution.bak
    )
    if exist "%SYSTEMROOT%\system32\Catroot2" (
    attrib -r -s -h /s /d "%SYSTEMROOT%\system32\Catroot2"
    ren "%SYSTEMROOT%\system32\Catroot2" Catroot2.bak
    )
    if exist "%SYSTEMROOT%\WindowsUpdate.log" (
    attrib -r -s -h /s /d "%SYSTEMROOT%\WindowsUpdate.log"
    ren "%SYSTEMROOT%\WindowsUpdate.log" WindowsUpdate.log.bak
    )

    :: ----- Reset the BITS service and the Windows Update service to the default security descriptor -----
    call :print Reset the BITS service and the Windows Update service to the default security descriptor.

    sc.exe sdset bits D:(A;;CCLCSWRPWPDTLOCRRC;;;SY)(A;;CCDCLCSWRPWPDTLOCRSDRCWDWO;;;BA)(A;;CCLCSWLOCRRC;;;AU)(A;;CCLCSWRPWPDTLOCRRC;;;PU)
    sc.exe sdset wuauserv D:(A;;CCLCSWRPWPDTLOCRRC;;;SY)(A;;CCDCLCSWRPWPDTLOCRSDRCWDWO;;;BA)(A;;CCLCSWLOCRRC;;;AU)(A;;CCLCSWRPWPDTLOCRRC;;;PU)

    :: ----- Reregister the BITS files and the Windows Update files -----
    call :print Reregister the BITS files and the Windows Update files.

    cd /d %WINDIR%\system32
    regsvr32.exe /s atl.dll
    regsvr32.exe /s urlmon.dll
    regsvr32.exe /s mshtml.dll
    regsvr32.exe /s shdocvw.dll
    regsvr32.exe /s browseui.dll
    regsvr32.exe /s jscript.dll
    regsvr32.exe /s vbscript.dll
    regsvr32.exe /s scrrun.dll
    regsvr32.exe /s msxml.dll
    regsvr32.exe /s msxml3.dll
    regsvr32.exe /s msxml6.dll
    regsvr32.exe /s actxprxy.dll
    regsvr32.exe /s softpub.dll
    regsvr32.exe /s wintrust.dll
    regsvr32.exe /s dssenh.dll
    regsvr32.exe /s rsaenh.dll
    regsvr32.exe /s gpkcsp.dll
    regsvr32.exe /s sccbase.dll
    regsvr32.exe /s slbcsp.dll
    regsvr32.exe /s cryptdlg.dll
    regsvr32.exe /s oleaut32.dll
    regsvr32.exe /s ole32.dll
    regsvr32.exe /s shell32.dll
    regsvr32.exe /s initpki.dll
    regsvr32.exe /s wuapi.dll
    regsvr32.exe /s wuaueng.dll
    regsvr32.exe /s wuaueng1.dll
    regsvr32.exe /s wucltui.dll
    regsvr32.exe /s wups.dll
    regsvr32.exe /s wups2.dll
    regsvr32.exe /s wuweb.dll
    regsvr32.exe /s qmgr.dll
    regsvr32.exe /s qmgrprxy.dll
    regsvr32.exe /s wucltux.dll
    regsvr32.exe /s muweb.dll
    regsvr32.exe /s wuwebv.dll

    :: ----- Resetting Winsock -----
    call :print Resetting Winsock.
    netsh winsock reset

    :: ----- Resetting WinHTTP Proxy -----
    call :print Resetting WinHTTP Proxy.

    if %family% EQU 5 (
    proxycfg.exe -d
    ) else (
    netsh winhttp reset proxy
    )

    :: ----- Set the startup type as automatic -----
    call :print Resetting the services as automatics.
    sc config wuauserv start= auto
    sc config bits start= auto
    sc config DcomLaunch start= auto

    :: ----- Starting the Windows Update services -----
    call :print Starting the Windows Update services.
    net start bits

    call :print Starting the Windows Update services.
    net start wuauserv

    call :print Starting the Windows Update services.
    net start appidsvc

    call :print Starting the Windows Update services.
    net start cryptsvc

    call :print Starting the Windows Update services.
    net start DcomLaunch

    :: ----- End process -----
    call :print The operation completed successfully.

    echo.Press any key to continue . . .
    pause>nul
    goto :eof
    :: /*************************************************************************************/


    :: Delete temporary files in Windows.
    :: void temp();
    :: /*************************************************************************************/
    :temp
    call :print Deleting temporary files in Windows.

    del /s /f /q "%TEMP%\*.*"
    del /s /f /q "%SYSTEMROOT%\Temp\*.*"

    echo.
    echo.Press any key to continue . . .
    pause>nul
    goto :eof
    :: /*************************************************************************************/


    :: Open the Internet Explorer options.
    :: void iOptions();
    :: /*************************************************************************************/
    :iOptions
    call :print Opening the Internet Explorer options.

    start InetCpl.cpl
    goto :eof
    :: /*************************************************************************************/


    :: Scans all protected system files.
    :: void sfc();
    :: /*************************************************************************************/
    :sfc
    call :print Scans all protected system files.

    if %family% NEQ 5 (
    sfc /scannow
    ) else (
    echo.Sorry, this option is not available on this Operative System.
    )

    If %errorlevel% EQU 0 (
    echo.
    echo.The operation completed successfully.
    ) else (
    echo.
    echo.An error occurred during operation.
    )

    echo.
    echo.Press any key to continue . . .
    pause>nul
    goto :eof
    :: /*************************************************************************************/


    :: Scan the image to check for corruption.
    :: void dism1();
    :: /*************************************************************************************/
    :dism1
    call :print Scanning the image to check for corruption.

    if %family% EQU 8 (
    Dism.exe /Online /Cleanup-Image /ScanHealth
    ) else if %family% EQU 10 (
    Dism.exe /Online /Cleanup-Image /ScanHealth
    ) else (
    echo.Sorry, this option is not available on this Operative System.
    )

    If %errorlevel% EQU 0 (
    echo.
    echo.The operation completed successfully.
    ) else (
    echo.
    echo.An error occurred during operation.
    )

    echo.
    echo.Press any key to continue . . .
    pause>nul
    goto :eof
    :: /*************************************************************************************/


    :: Check the detected corruptions.
    :: void dism2();
    :: /*************************************************************************************/
    :dism2
    call :print Checking the detected corruptions.

    if %family% EQU 8 (
    Dism.exe /Online /Cleanup-Image /CheckHealth
    ) else if %family% EQU 10 (
    Dism.exe /Online /Cleanup-Image /CheckHealth
    ) else (
    echo.Sorry, this option is not available on this Operative System.
    )

    If %errorlevel% EQU 0 (
    echo.
    echo.The operation completed successfully.
    ) else (
    echo.
    echo.An error occurred during operation.
    )

    echo.
    echo.Press any key to continue . . .
    pause>nul
    goto :eof
    :: /*************************************************************************************/


    :: Repair the Windows image.
    :: void dism3();
    :: /*************************************************************************************/
    :dism3
    call :print Repairing the image.

    if %family% EQU 8 (
    Dism.exe /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth
    ) else if %family% EQU 10 (
    Dism.exe /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth
    ) else (
    echo.Sorry, this option is not available on this Operative System.
    )

    If %errorlevel% EQU 0 (
    echo.
    echo.The operation completed successfully.
    ) else (
    echo.
    echo.An error occurred during operation.
    )

    echo.
    echo.Press any key to continue . . .
    pause>nul
    goto :eof
    :: /*************************************************************************************/


    :: Clean up the superseded components.
    :: void dism4();
    :: /*************************************************************************************/
    :dism4
    call :print Clean up the superseded components.

    if %family% EQU 8 (
    Dism.exe /Online /Cleanup-Image /StartComponentCleanup
    ) else if %family% EQU 10 (
    Dism.exe /Online /Cleanup-Image /StartComponentCleanup
    ) else (
    echo.Sorry, this option is not available on this Operative System.
    )

    If %errorlevel% EQU 0 (
    echo.
    echo.The operation completed successfully.
    ) else (
    echo.
    echo.An error occurred during operation.
    )

    echo.
    echo.Press any key to continue . . .
    pause>nul
    goto :eof
    :: /*************************************************************************************/


    :: Change invalid values.
    :: void regedit();
    :: /*************************************************************************************/
    :regedit
    for /f "tokens=1-5 delims=/, " %%a in ("%date%") do (
    set now=%%a%%b%%c%%d%time:~0,2%%time:~3,2%
    )

    :: ----- Create a backup of the Registry -----
    call :print Making a backup copy of the Registry in: %USERPROFILE%\Desktop\Backup%now%.reg

    if exist "%USERPROFILE%\Desktop\Backup%now%.reg" (
    echo.An unexpected error has occurred.
    echo.
    echo. Changes were not carried out in the registry.
    echo. Will try it later.
    echo.
    echo.Press any key to continue . . .
    pause>nul
    goto :eof
    ) else (
    regedit /e "%USERPROFILE%\Desktop\Backup%now%.reg"
    )

    :: ----- Checking backup -----
    call :print Checking the backup copy.

    if not exist "%USERPROFILE%\Desktop\Backup%now%.reg" (
    echo.An unexpected error has occurred.
    echo.
    echo. Something went wrong.
    echo. You manually create a backup of the registry before continuing.
    echo.
    echo.Press any key to continue . . .
    pause>nul
    ) else (
    echo.The operation completed successfully.
    echo.
    )

    :: ----- Delete keys in the Registry -----
    call :print Deleting values in the Registry.

    reg delete "HKLM\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\WindowsUpdate" /f
    reg delete "HKLM\COMPONENTS\PendingXmlIdentifier" /f
    reg delete "HKLM\COMPONENTS\NextQueueEntryIndex" /f
    reg delete "HKLM\COMPONENTS\AdvancedInstallersNeedResolving" /f
    reg delete "HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\WindowsUpdate\Auto Update\RebootRequired" /f

    :: ----- Add keys in the Registry -----
    call :print Adding values in the Registry.

    set key=HKLM\SOFTWARE\Microsoft\WindowsUpdate\UX
    call :addReg "%key%" "IsConvergedUpdateStackEnabled" "REG_DWORD" "0"

    set key=HKLM\SOFTWARE\Microsoft\WindowsUpdate\UX\Settings
    call :addReg "%key%" "UxOption" "REG_DWORD" "0"

    set key=HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\User Shell Folders
    call :addReg "%key%" "AppData" "REG_EXPAND_SZ" "%USERPROFILE%\AppData\Roaming"

    set key=HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\User Shell Folders
    call :addReg "%key%" "AppData" "REG_EXPAND_SZ" "%USERPROFILE%\AppData\Roaming"

    set key=HKU\.DEFAULT\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\User Shell Folders
    call :addReg "%key%" "AppData" "REG_EXPAND_SZ" "%USERPROFILE%\AppData\Roaming"

    reg add "HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\BackupRestore\FilesNotToBackup" /f

    reg query "HKLM\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings" /v Security_HKLM_only | find /i "Security_HKLM_Only" | find "1"

    if %errorlevel% EQU 0 (
    set key=HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains
    ) else (
    set key=HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains
    )

    call :addReg "%key%\microsoft.com\update" "http" "REG_DWORD" "2"
    call :addReg "%key%\microsoft.com\update" "https" "REG_DWORD" "2"
    call :addReg "%key%\microsoft.com\windowsupdate" "http" "REG_DWORD" "2"
    call :addReg "%key%\update.microsoft.com" "http" "REG_DWORD" "2"
    call :addReg "%key%\update.microsoft.com" "https" "REG_DWORD" "2"
    call :addReg "%key%\windowsupdate.com" "http" "REG_DWORD" "2"
    call :addReg "%key%\windowsupdate.microsoft.com" "http" "REG_DWORD" "2"
    call :addReg "%key%\download.microsoft.com" "http" "REG_DWORD" "2"
    call :addReg "%key%\windowsupdate.com" "http" "REG_DWORD" "2"
    call :addReg "%key%\windowsupdate.com" "https" "REG_DWORD" "2"
    call :addReg "%key%\windowsupdate.com\download" "http" "REG_DWORD" "2"
    call :addReg "%key%\windowsupdate.com\download" "https" "REG_DWORD" "2"
    call :addReg "%key%\download.windowsupdate.com" "http" "REG_DWORD" "2"
    call :addReg "%key%\download.windowsupdate.com" "https" "REG_DWORD" "2"
    call :addReg "%key%\windows.com\wustat" "http" "REG_DWORD" "2"
    call :addReg "%key%\wustat.windows.com" "http" "REG_DWORD" "2"
    call :addReg "%key%\microsoft.com\ntservicepack" "http" "REG_DWORD" "2"
    call :addReg "%key%\ntservicepack.microsoft.com" "http" "REG_DWORD" "2"
    call :addReg "%key%\microsoft.com\ws" "http" "REG_DWORD" "2"
    call :addReg "%key%\microsoft.com\ws" "https" "REG_DWORD" "2"
    call :addReg "%key%\ws.microsoft.com" "http" "REG_DWORD" "2"
    call :addReg "%key%\ws.microsoft.com" "https" "REG_DWORD" "2"

    :: ----- End process -----
    call :print The operation completed successfully.

    echo.Press any key to continue . . .
    pause>nul
    goto :eof
    :: /*************************************************************************************/


    :: Reset Winsock setting.
    :: void winsock();
    :: /*************************************************************************************/
    :winsock
    :: ----- Reset Winsock control -----
    call :print Reset Winsock control.

    call :print Restoring transaction logs.
    fsutil resource setautoreset true C:\

    call :print Restoring TPC/IP.
    netsh int ip reset

    call :print Restoring Winsock.
    netsh winsock reset

    call :print Restoring default policy settings.
    netsh advfirewall reset

    call :print Restoring the DNS cache.
    ipconfig /flushdns

    call :print Restoring the Proxy.
    netsh winhttp reset proxy

    :: ----- End process -----
    call :print The operation completed successfully.

    echo.Press any key to continue . . .
    pause>nul
    goto :eof
    :: /*************************************************************************************/


    :: Search Updates.
    :: void updates();
    :: /*************************************************************************************/
    :updates
    call :print Looking for updates.

    echo.Wait . . .
    echo.

    wuauclt /resetauthorization /detectnow

    if %family% EQU 10 (
    start ms-settings:windowsupdate
    ) else (
    if %family% NEQ 5 (
    start wuapp.exe
    ) else (
    echo.
    echo.An unexpected error has occurred.
    echo.
    echo.Press any key to continue . . .
    pause>nul
    )
    )
    goto :eof
    :: /*************************************************************************************/


    :: Explore other local solutions.
    :: void local();
    :: /*************************************************************************************/
    :local
    call :print Looking for solutions in this PC.

    if %family% NEQ 5 (
    start control.exe /name Microsoft.Troubleshooting
    ) else (
    echo.Sorry, this option is not available on this Operative System.
    echo.
    echo.Press any key to continue . . .
    pause>nul
    )
    goto :eof
    :: /*************************************************************************************/


    :: Explore other online solutions.
    :: void online();
    :: /*************************************************************************************/
    :online
    call :print Looking for solutions Online.

    start https://support.microsoft.com/en-us/gp/windows-update-issues/
    goto :eof
    :: /*************************************************************************************/


    :: Reboot the system.
    :: void restart();
    :: /*************************************************************************************/
    :restart
    call :print Restart your PC.

    if %family% NEQ 5 (
    echo. The system reboot in 60 seconds.
    echo. Please save all open documents.

    start shutdown.exe /r /t 60 /c "The system reboot in 60 seconds. Please save all open documents."
    ) else (
    echo.Sorry, this option is not available on this Operative System.
    )

    echo.
    echo.Press any key to continue . . .
    pause>nul
    goto :eof
    :: /*************************************************************************************/


    :: Open help file.
    :: void help();
    :: /*************************************************************************************/
    :help
    start %~dp0Help.chm
    goto :eof
    :: /*************************************************************************************/


    :: diagnostic tools menu.
    :: void diagnostic();
    :: /*************************************************************************************/
    :diagnostic
    call :print Download and run diagnostics for your system.

    echo. 1. Windows Update on Windows 7, Windows 8 and Windows 8.1.
    echo. 2. Windows Update on Windows 10.
    echo. 3. Apps on Windows 8.1.
    echo. 4. Apps on Windows 10.
    echo. 5. Start Menu on Windows 10.
    echo.
    echo. 0. Back.
    echo.

    set /p option=Select an option:

    if %option% EQU 0 (
    goto menu
    ) else if %option% EQU 1 (
    start http://go.microsoft.com/?linkid=9830262
    ) else if %option% EQU 2 (
    start http://aka.ms/diag_wu
    ) else if %option% EQU 3 (
    start http://go.microsoft.com/fwlink/p/?LinkId=268423
    ) else if %option% EQU 4 (
    start http://aka.ms/diag_apps10
    ) else if %option% EQU 5 (
    start http://aka.ms/startmenuTS
    ) else (
    echo.
    echo.Invalid option.
    echo.
    echo.Press any key to continue . . .
    pause>nul
    )

    goto diagnostic
    goto :eof
    :: /*************************************************************************************/


    :: End tool.
    :: void close();
    :: /*************************************************************************************/
    :close
    exit
    goto :eof
    :: /*************************************************************************************/

    Itt egy jo kis scipt annak aki hasznát veszi

    [ Szerkesztve ]

  • tordaitibi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Geth #93626 üzenetére

    Akkor elnezest a felretajekoztatasert, valami derengett hogy van olyan belepesi mod amikor semmikepp nem lehet automatikus bejelentkezes. Megegyszer bocs, a forumtarstol is. Akkor viszont nala tovabb kell keresni az okot, miert nem engedi.

  • CarrGomm

    aktív tag

    Sziasztok!
    Win 10-et vennék, találtam ezeket az oldalakat, ahol licenszeket adnak elfogadható áron:
    Lizengo
    kazycomputers

    Ezek tényleg valós licenszek lehetnek? Máshol 30 ezer fölött vannak az árak.
    Elég nekem a kulcs is, ha tényleg eredeti és még nem használt.
    Vagy van más oldal, ami tényleg megbízható?

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz Doky586 #93646 üzenetére

    Miért?

    Legalább valami szakmait is látni itt:)

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz Armagedown #93636 üzenetére

    Mindig megmosolyogtat, hogy egyesek az MS adatgyűjtéssel jönnek mintha az egy új dolog lenne.

    A WER 2001 óta működik és küldi fel neten az appcrash adatokat.

    Akkor hol volt a felháborodás?

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Új hozzászólás Aktív témák