Új hozzászólás Aktív témák

  • lacy027

    tag

    A Windows 10 és egy (több) USB wifi adapter hibájára keresek megoldást. USB wifi adaptert használva 1-3 másodpercre ugrik a ping, látszik a sebességmérésen, továbbá érezni a böngészés során is. Szerencsére nem szoktam internetes játékkal játszani, mert akkor azthiszem már szétvertem volna valamit. Már egy csomó dolgot kipróbáltam, többféle illesztőprogram, többféle USB wifi adapter, de mindegyiknél csinálja. A laptop beépített wifi adaptere tökéletes, nincs késés, jön a teljes sávszélesség, ellenben ha engedélyezve van az eszközkezelőben, indításnál és leállításnál megfagy a Windows 10, csak csökkentett módban hajlandó indulni. Windows 7-nél pedig rejtélyes fagyásokat produkált, amint kiváltottam az USB-s adapterrel, megszűntek a fagyások. A routerek hibátlanok, telefonon minden ok a sávszélesség tekintetében.

    Belső hálózati ping, szolgáltatói eszköz:

    Saját eszköz:

    Szerkesztés: újraindítás után pár pecig tökéletes, aztán újra csinálja. A Wlan AutoConfig kikapcsolása helyrehozza, ám ekkor egyetlen hálózatot sem lát, még azt sem, amihez csatlakozik, ellenben működik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák