Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz Geth #81679 üzenetére

    Gondoltam neked úgy tetszik ahogy van és nem érted más miért furcsállja az óriási fehér mezőt ahelyett pl. az aktív órák ott lenne kapásból ne kelljen pluszban kattintani. Egyébként az elvről beszélek, rahedli más példát is mondhatnék miért furcsa és körülményes az UWP felület, app design... következetlen UI mindenfelé és szerinted nem röhej egy Windows nevű rendszeren MS saját appból nem lehet két ablakot megnyitni?

    Tök jó King és te tapsoltok mindenhez amit a Microsoft éppen kiad, semmi nem zavar, azért ha szabad mások megjegyeznének pár dolgot. Én is használom a rendszert, pont azért bosszant:

    évek óta használtam a fájlnevek elrejtése funkciót, hopp ősszel kivették
    használtam az Anniversary Edge olvasónézetet, hopp a Creators elcseszte opciók nélkül
    miért tenyérnyi széles a böngésző kedvencek hub?
    miért nem lehet a fluent animációkat kikapcsolni?

    miért cseszték el a silentcleanup izével és limit bevezetésével a thumbnail cache-t?
    én nem használtam de sokan most a homegroup miatt csodálkoztak
    8 alatt lehetett több csempét kijelölni és szinkronizálta kinézetet, 10 alatt nem

    ún. élő csempéket miért nem rögtön bejelentkezéskor frissíti háttérben, miért csak a napi első start megnyitáskor, így csak zombi csempék

    jó ötlet a záróképernyőn a Spotlight fotók, de miért nem lehet háttérnek is hogy azt váltogassa?
    jó ötlet lenne az előzményes Timeline, de miért nem lehet kivételt hozzáadni?

    tök jó pl. MS Film app milyen takarékos procival és akkuval, de miért abandonware semmi új funkció, utoljára néztem még a dőlt betűs feliratokat se tudta kezelni

    nem neked szánom igazából ezeket, tudom te csak megint valami cinkelés smiley választ írsz csak, King meg azt nincs semmi probléma :)

Új hozzászólás Aktív témák