Új hozzászólás Aktív témák

  • #54715584

    törölt tag

    Sziasztok,

    Van valahol jó leírás a Microsoft Accountról?
    Találtam pár oldalt, ahol összehasonlítják a helyi és a Ms fiókot, de az oldalak nagy része nem olyan részletes.
    Ha van hasznos oldal, jöhet angolul is akár.

    Ha hasonló a megoldás, mint a multiknál a felhős megoldás, akkor mindenképpen érdekelne. Bár nem feltétlen szeretnék 2 gigányi háttérképet szinkronizálni, azért jó pár beállítás jó lenne, ha megmaradna.

    Néhány kérdés még:

    1, Lehet egyszerre helyi és Ms fiók egy gépen? - Megosztott mappák miatt egyszerűbb egy pár karakteres helyi usert kreálni, hogy asztali medikalejátszóról is elérjem a tartalmakat.
    2, Csatlakoztatott hálózati meghajtókat (NAS) is szinkronizál?
    3, Folyamatok beállításait, telepített Win saját programokat szinkronizál? - Sok beépített játékot töröltem már és a futó szolgáltatások beállításait is módosítottam.
    4, Ha nincsen internet elérés a gépen, akkor is lehet használni a Ms fiókot?
    5, Asztali gép és egy laptop között kellene a szinkronizáció elsősorban. A felhő szolgáltatásról van infó? Van saját Ms szerver vagy adhatok meg akár egy saját hálózatban lévő NAS-t is az adatok tárolására? Ez elérhető az internetről is.
    6, Vannak fő előnyök és hátrányok? Tudtok ilyenekről? Jöhet pro és kontra is.

Új hozzászólás Aktív témák