Új hozzászólás Aktív témák

  • LOTR

    addikt

    válasz jokeph #77009 üzenetére

    sziasztok

    abból indultam ki, hogy ezzel a pendrive-val -és persze a rajta lévő telepítővel- már több win10-es rendszert is telepítettem, és ha azokkal ment, akkor gondoltam miért ne menne ezzel is, tehát nem emlékszem, de legacy-s móddal is kipróbáltam és semmi
    a dvd-t pedig neroval írtam ki, képfile lemezre írása opcióval (áltlaában így működni szokott)

    szerintem mindent beállítva, usb-hdd-re tettem a bootolást, addig jut el a betöltés, hogy verifying dmi pool data
    innen csak ctrl alt del-lel lehet továbblépni
    dvdről bootolva, pedig bejön, hogy cd/dvd-ről való indításhoz nyomjon meg egy gombot, majd win10 logo is betölt és onnan nem csinál semmit (újraírható dvd-re írtam ki, de nehogy már ez legyen a probléma)

    (#77010) Geth
    dikparttal is megnéztem, active volt

    nem lehet, hogy az a baj, hogy régi a bios?
    és akkor jól értem, bios frissítést csak fat32-es partícióról tudok csinálni, ahhoz pedig a meglévő satás háttértárról kellene egy partíciót fat32-re formázni és csak onnan fogom tudni elvégezni az updatet, mert az usb-t fel sem ismeri?

    viszont továbbra sem értem, hogy dvd-ről miért nem bootolhat be a win10, ha a win7 meg igen?

    (#77011) Zoz
    ezt részleteznéd, hogy pontosan mit és hogy kellene megcsinálni?

    köszi

    One Ring to rule them all

Új hozzászólás Aktív témák