Új hozzászólás Aktív témák

  • kezo0

    addikt

    válasz quailstorm #76335 üzenetére

    Próbáltam azt is, de ugyanoda vezetett...

    pc360: most nem vagyok a gépnél, de így kapásból pl. MS Office programok, a Corel vagy a Norton Security, amiket biztos, hogy alaposan be kell állítgatni telepítés után. De ezeken kívül is van egy csomó program, amelyeknél már eleve az is idő, amíg az ember újra feltelepítgeti őket egyesével: torrent kliens, itunes, VLC, TeamViewer, Macrium Reflect stb., mittudomén... És magának a Windowsnak a testreszabása (alapértelmezett programok, fájltársítások, fast startup kikapcs, hálózat újbóli beállítása – és ez utóbbit nem is biztos, hogy rá lehet venni, hogy ugyanúgy működjön, mint a 1703-ig bezárólag, lásd SMB1, aztán a 1803-tól már az otthoni csoport megszűnése is) sem öt perc. És tuti, hogy lesznek váratlan meglepetések, amelyek miatt egyes dolgok jobb esetben csak nem úgy fognak működni, mint eddig, rosszabb esetben pedig egyáltalán nem fognak egyből működni. Akkor meg indulhat a fórumozás, hibakeresés, megoldási javaslatok kipróbálása, nem folytatom.
    Most pedig minden működik, és pont úgy, ahogy én szeretném. Úgyhogy térjünk erre vissza majd valamikor április 10. után. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

Új hozzászólás Aktív témák