Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    LOGOUT blog

    Esetleg ha valakit érdekel:
    Nyavajogtam itt az usb3 hubom miatt, újan vettem pár napja és a környékemen megtalálható összes pc kezeli, csak az enyém nem, illetve az enyém is de csak Linux alatt, a w10 alatt bármit dugok bele, nem érzékeli a win10.
    Minden usb vezérlőt, az Intel usb3 host controllert, az usb gyökérhubot stb. eltávolítottam az Eszközkezelőbe, ezek izgalmas mutatványok lévén a gépen csak usb perifériák vannak, azaz az usb gyökérhub eltávolítása után megkérdi hogy Újraindítás most? csak billentyű és egér, egyáltalán bármilyen beviteli periféria nélkül ezt nehézkes leokézni. :D
    Mindezeken végigküzdöttem magam, eredmény nulla, a hub használhatatlan a w10 alatt.
    És most jön csoda, eddig ugye csak alap dolgokkal próbáltam, egér, bill., mondom a tökömdeteli, és beledugtam egy usb3-mas pendrivét. És pitty-pitty, tálcán zöld csík, KETTŐ!!! eszközillesztő telepítése, ettől a pillanattól kezdve bármit dugok be, usb2 usb3 eszközt, azonnal felismeri.
    Mit csinált vele az usb3 pendrive..? :F Valaki tud erre bármi közelítő magyarázatot?

Új hozzászólás Aktív témák