Új hozzászólás Aktív témák

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    válasz pc360 #68291 üzenetére

    Az esetek 95%-ban automatikusan felismert mindent, és egészen friss drivert telepített.

    Ez így van, nem is lehet ezzel vitatkozni.

    Egy frissen integrált rendszer telepítésével sokkal kevesebb a probléma,

    Jah, pont hogy nem, lásd nálam. Olyan 10-et raktam fel, ami még 15xx-es verzió volt, onnan frissült 1703-ra és semmi bajom vele eddig... Az őszi update le akarna jönni, de nem engedem neki.
    Miért nem engedem neki?!
    Azért, mert ha olyan 10-et rakok fel, amit én "csináltam" lásd media creation tool, amiben benne van az őszi update, újraindul a rendszer, kiírja a log, hogy bug van benne...Persze felmegy a rendszer, mindent felrakok ami kell, egyszer gondol egyet és újraindulás... Lásd log...
    A start menüt nem tudom megnyitni, csak ha kijelentkezek, meg vissza... Minden második rendszer indításom így néz ki... :W
    Úgy hogy egyelőre a frissen integrált rendszerrel én még várok, mert nálam csak bajt csinált eddig.
    Jah és új gépről van szó....

    Windows 7 meg fel sem megy, mert az usb-ket nem látja a telepítőben... Bele kellene integrálnom a winbe...

    [ Szerkesztve ]

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Új hozzászólás Aktív témák