Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz King Unique #65449 üzenetére

    É-é-é-s te _megint_ nem a témához szólsz hozzá, nem a konkrét megállapításokhoz, hanem csak velem személyeskedsz, kényszeresen magadnak akarod az utolsó szót. Na ez az unalmas, szállj már le rólam! Én már leírtam mindent amit akartam az MS elhibázott lépéseiről, ha nem kötekednél folyton...
    Örülök neked tetszik a design, tényleg gyönyörű amikor opciókat hol 3 pöttyös menüből, hol fogaskerékből, hol hamburgerből, hol profilképből kell előhozni és ez mind MS saját dolgai nem 3rd party fejlesztők. Pl. megnyitsz egy fényképet, akkor a 3 pöttyös menüből nem jutsz el a beállítások részre, csak ha külön elindítod startból a képnézőt abból a 3 pöttyösből lehet csak. Kiváló design, jó elgondolás! Mint az Edge feleslegesen többszintes menüi panelben teljes oldal helyett. A darabos ablak animációk, az 1 pixeles szegény az ablakoknál, hogy a start menü alapból mint egy hányás. Tetszetős! De hát ízlések és pofonok, örülök neked bejön. Az nem tudom hogy jön ide más platformokról mit gondolok, most miért írjam ide a Windows topikba hogy pl. elég gáz az Apple 5400 RPM HDD és régi procis gépeket árul 2017-ben százezrekért, hogy jön az ide? És kit érdekelne a Mac topikban, hogy bénázik az MS? De neked az baromira fáj Windows topikban MS hibákról írni... vicces

    (#65450) zsolt19900
    Elvileg elfogadja még mindig a 7-es, 8-as kulcsokat próbáld majd ki. Nekik is az az érdekük tereljék a népet 10-re.

Új hozzászólás Aktív témák