Új hozzászólás Aktív témák

  • ron233

    tag

    Sziasztok!

    Nem tudom hogy jó helyre írok e de van egy idegesítő problémám. Két hónapja vettem új gépet és azóta használok win 10-et.
    A géphez van egy tv is kötve a monitor mellett. Naszóval sokszor bekapcsolás után csak az egyiken van kép ez általában a tv és percekig kell szórakozni hogy legyen a monitoron is, hiába van beállítva klón módra mintha a win elfelejtené ezt és sokszór csak nagy nehezen tudom átrakni a képet a monitorra is.
    Ugye meggyomom a win+p kombót és ott kiválasztom a megkettőzés opciót ami elsőre persze nem reagál majd így eljátszadozok vele míg egyszer csak lesz a monitoron is kép.

    A legjobb az amikor /ez ritkán van/ egyiken se jön be kép bekapcs után, még resetre se reagál a gép, megy de mintha be lenne halva, ilyenkor lekapcsolom az elosztót és újra bekapcsolom a gépet, és akkor már van kép.

    Ritkán pedig bekapcs után mind a kettőn van kép, ami a normális.

    Összességében nem az a baj hogy csak az egyiken van kép bekapcs után hanem az hogy nehezen tudom a monitorra is átrakni a képet, mert ha csak egy katt lenne akkor nem érdekelne.

    Más találkozott már hasonlóval?

Új hozzászólás Aktív témák