Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz TRob1 #64272 üzenetére

    A classic shellnél akkor már inkább a mac utánzat rocket dock jut eszembe, ha ismeritek azzal még én is szívesen elszórakoztam régen. Nekem is van azért mániám: asztalon nem lehet egy ikon se, tálca vékony és felül legyen nekem úgy logikusabb, azt sajnálom az action centre ikonjait nem lehet felülre tenni, beugró értesítést sem, ha egy telepített program mappákat akar start menübe szórni akkor csak a tényleges programindító ikont hagyom az ABC listában, teljesen felesleges nekem ott az uninstall és readme.txt sallangok. Persze azért jó a Windows rainmeterrel és mással összevissza lehet alakítani úgy nézzen ki ahogy akarod.

    Azt tudtátok külön oka van miért alul van a taskbar alapból? Még 3.1-nél azt hiszem amikor tesztelték fent legyen mint macintoshon, de volt egy bug: csomó ablak bekúszott alá elérhetetlenné téve a bezárás stb. gombokat. Megoldás helyett Bill azt mondta akkor legyen alul. És ez a bug néha a mai napig előjön a legújabb Windows-on is! Pl. nekem fent van és jobb klikk menüből nyitok egy powershell ablakot szépen tálca alatt jelenik meg az ablak címsora elérhetetlen a bezárás gomb, csak a tálcaikonról vagy altF4 tudom bezárni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák