Új hozzászólás Aktív témák

  • Csokicsibesz

    tag

    sziasztok,

    egy probléma definiálásában és megoldásában szeretném a segítségeteket kérni.
    a problémám a mai napon jelentkezett, miután a tegnapi napon lecseréltem a fejhallgatómat egy új usb-s típusra és telepítettem az illesztőjét.

    azóta lényegében teljesen megőrült a gép:
    - ha shiftet nyomok a böngészőben akkor visszalép az előző oldalra - ezért se zárójelet, se nagy betüt nem tudok használni -
    - mindenféle hangerőszabályzóba ha bekattintok magától megy valamelyik irányba - windows, spotify, youtube
    - ha megnyomom a controll billentyűt automatikusan elkezdeni kicsinyíteni a honlapot, és lehetetlenség visszanagyítani
    - legördülő menüből nem tudok kiválasztani semmi, mert vagy legördül az egész menü automatikusan vagy bezáródik

    az alábbiakat próbáltam:
    - a fejhallgató illesztőprogramját eltávolítottam, ujraindítottam --> nem segített
    - csökkentett módban is produkálja a hibát
    - avast virusirtoval és hitmanpro-t is lefuttattam a gepen --> nem találtak vírust

    nem tudom, hol vagy hogy tudnék keresni a fenti hibahalmazra + ahogy használja az ember úgy produkál újabb és újabb hibákat

    esetleg valakinek van valami ötlete mi lehet ez :F

Új hozzászólás Aktív témák