Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz lck #57976 üzenetére

    Szia! Megsúgom de csak neked pszt! Az eset nod 32 letiltotta az internet elérést és belassította az egész gépet amikor lejárt a próbaidő, a comodo elméletileg hasonlót csinált kicsit rétetézve azzal, hogy programok nem indultak, az avast pedig a telepítés után talált egyből két vírust olyan könyvtárban ami elötte nem is létezett :Y Maradok a beépített vírusírtónál amit a win7-óta használok.
    (#57977) SP4C3
    Pontosan tudom, hogyan kell a drivert felrakni! De sokszor javítok olyan gépet ahol HW típust csak egy kiló por leszedése és egy erős nagyító használata után lehet megtalálni mert kiolvasni sem lehet. A gyártó oldaláról meg csak régi használhatatlan drivert lehet leszedni és a kedves páciens már megoldotta előttem............."nem indul a gép" Driver detektor és egyéb f@szság feltelepítésével. Én soha nem használtam! Volt olyan gép amin 4 vírusírtó akart egyszerre indulni! :) Olyankor a keresés a megfelelő driverekre 99%-ban ezt a driver detetktor nevü nyalókát adja ki.
    Az IObit malware szolgáltatási között is ott van!

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák