Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    Üdv mindenkinek!
    Felment a 1703verzió frissítésként.(Win10_1703_Hungarian_x64) Minden megmaradt(beállítások). Elméletileg az inssider verziót töltötte le. frissítés után letakarítottam az előző maradványát. A rendszer nekem gyorsabbnak tűnik. Egy dolog viszont kiderült! Ami volt az eszközkezelőben nálam a rengeteg hálózati nemlétező adapter eltűnt. Tehát lehet, hogy nem win hanem IO malware csinálta a galibát a driver kereső szívatott meg. Olyannal már találkoztam ami csak nyalóka mert nem szed le semmit csak kiírja, hogy "x db driver elavult a letöltés sikertelen vedd meg a teljes verziót!" De olyannal ami többet is felrak mint ami fizikailag létezik :F még nem volt szerencsém. Azt már régebben a win7-nl is tapasztaltam, hogy egy-egy víruskereső főleg amit "ingyé" adtak egy idő után komolyan belepiszkál rendszerbe! Nem egy volt amelyik letiltotta a hálókártyát, vagy csak a kapcsolatot lassította. Volt amelyik az egész rendszert guggolásra kényszerítette.

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák