Új hozzászólás Aktív témák

  • flatline#2

    tag

    Sziasztok,

    Szeretnék egy kis segítséget kérni egy visszatérő probléma megoldásában.
    A gépem gondol egyet és nem játszik le semmilyen média fájt, legyen az audió, videó vagy akár a youtube.
    De pl. játékok alatt gond nélkül van kép és hang is.
    Ha újraindítom a gépet, akkor egy leállás akár több percig is eltart, aminek a végén kiír a Win egy hibaüzenetet:
    driver power state failure

    Korábban ennek utánanéztem és megoldásként az volt, hogy indítsam Safe avagy csökkentett módban a windowst, majd ott az eszközkezelőt megnyitva a rendszer megmutatja, hogy melyik hardver illesztőprogramjával van gond. (kis sárga felkiáltójel)
    Nekem ez a monitor illesztőprogramját jelenti, amit ha eltávolítok és újraindítom a gépet, akkor megjavul a fent említett hibajelenség.
    Az eszközkezelőben, csökkentett módban azt írja egyébként, hogy:
    Általános nem Pnp monitor

    Szóval miután eltávolítom ezt nem is rakok fel semmit, mert a windows magától felismeri és minden megy tovább egészen addig amíg újra elő nem kerül ez a jelenség. Ez teljesen random, lehet pár óra múlva, de lehet, hogy 2 nap múlva.
    Eddig egy Benq hd2222l monitorom volt amivel ez történt. Most viszont egy új LG 34"-os monitorom van amivel ugyanúgy megvan a hiba.
    Feltettem az LG által adott illesztőprogramot is.
    Ha eszközkezelőben megnézem most normál, tehát nem csökkentett módban, akkor azt írja, hogy Általános Pnp képernyő és ha megnézem az illesztőprogramot, akkor annak dátuma 2006.06.21 akkor is miután felteszem az LG driverét.

    Ez a hiba kb. 2 hete van így előtte sohasem volt.

    Ha tud valaki permanens megoldást kérem jelezze.
    Illetve 1 hét múlva esedékes videókártya csere is, nem tudom, hogy azzal megoldódik-e?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák