Új hozzászólás Aktív témák

  • #93794560

    törölt tag

    válasz trialboj #53937 üzenetére

    Én is használtam egy ideig a 10-est, a kisebb hibáival még együtt is tudtam volna élni, de amikor a frissítések feltelepítése után minden külön értesítés nélkül újraindult, és én épp fájlokat másoltam egyik meghajtótól a másikra, alaposan felhúztam magam. Akkor meg pláne, amikor újraindulás után kiderült, hogy a kérdéses fájlok sem a forrás, sem pedig a célmappában nincsenek ott. Gyakorlatilag eltűnt több GB értékes adatom. Aztán egy pár kilobyte-os jpg képet nem engedett átmásolni egy másik mappába, mert szerinte nincs elég memória. Egy 8 GB RAM-mal rendelkező gépen úgy, hogy semmilyen program nem volt elindítva.
    Ha valaki úgy dönt, hogy a 10-est használja, az viselje el, hogy az automatikus update le fogja terhelni a gépét! Viselje el, hogy a telemetria teljesen nem kapcsolható ki, viselje el, hogy a rendszer állandóan félkész állapotban van, stb... Én nem viselem el, ezért is álltam vissza 8.1-re. A gépem egyébként is eredeti 8.1-gyel érkezett, BIOS-ba égetett kulccsal. A gép hardvere láthatóan erre az oprendszerre lett összeállítva. Bár megy 7-essel is, de 8.1-gyel stabilabb. 10-essel is megy úgy-ahogy, de az nekem nem jött be. Akinek igen, az használja egészséggel. Mindenkinek magának kell eldönteni.

Új hozzászólás Aktív témák